{درمان} های خالص ناباروری

بدست آورده اید تجزیه و تحلیل باروری شخصی را به دلیل متخصص باروری شخصی اکتسابی کرده اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون علت مسئله باردار شدن شخصی را . خوش شانس سناریو بدست آورده اید قابل {درمان} است. قدم موارد زیر بدست آورده اید تصمیم گیری در مورد ساختار {درمان} ناباروری (IT) است. تصمیم گیری در مورد ساختار به اسبابک ها {زیر} وابسته است:

• توضیح برای ناباروری بدست آورده اید

• سن بدست آورده اید

• سلامت کل بدست آورده اید

• سبک زندگی بدست آورده اید، به دلیل جمله بالقوه بدست آورده اید در داخل تیز کردن هزینه مربوطه های {درمان} ناباروری

{درمان} های پزشکی ناباروری

خوش شانس فراوان IT به راحتی در دسترس است شماست. سه معنی شناسایی شده است پزشکی ناباروری عبارتند به دلیل:

• {درمان} دارویی باروری

• روش جراحی برای ترمیم {آسیب} هر دو {حذف} ناهنجاری های اندام های ماکت

• فناوری های پشتیبانی باروری شبیه لقاح ساختگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لقاح آزمایشگاهی

{درمان} های پزشکی ناباروری، حتی بدون در نظر گرفتن خطراتی کدام ممکن است دارد، به صدها هزار دختر پشتیبانی کرده است کدام ممکن است باردار شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نوزادان} سالمی به دنیا بیاورند. با این وجود ممکن است علاوه بر این خوب IT خالص تر را ترجیح دهید. خوش شانس، {یک بار دیگر}، بدست آورده اید امکان هایی دارید.

تصور خالص

احتمالاً در مدرسه بهداشت {دبیرستان} هر دو درس زیست شناسی همراه خود ایده خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریتم شناخته شده شده اید. فینال تحقیقات نمایشگاه ها کدام ممکن است موثرترین زمان برای باردار شدن روز تخمک گذاری است. دومین زمان بهترین، سه هر دو 4 روز قبل از امروز به دلیل قاعدگی، در کنار همراه خود آمیزش مکرر است.

در امتداد طرف پیروی به دلیل چرخه های خالص بدن ما شخصی، نیاز به خوب آرام مسکن مفید را شناخته شده به عنوان بخشی به دلیل فناوری داده ها خالص شخصی نگه داشتن کنید. مخصوصاً فعالیت های ورزشی (بعد از همه) را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن چیزهایی کدام ممکن است باعث بهبود باروری می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب به دلیل چیزهایی کدام ممکن است تهدید ناباروری را بهبود می دهند.

اسناد قابل توصیه می کنند به دلیل:

• تنباکو

• الکل

• کافئین، ویژه به ویژه اسپرسو، با این وجود حتی کافئین خارج از آن در داخل کولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب نبات (همراه خود عرض پوزش)

• زنواستروژن ها، ترکیبات شیمیایی خارج از آن در داخل آفت کش ها میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} به نظر می رسند (طبیعی می شوند)

اسناد به بدست آورده اید قابل توصیه می کنند میزان بلعیدن شخصی را بهبود دهید:

• {سبزیجات} دارای برگ بی تجربه، حبوبات، جگر خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر دارایی ها اسید فولیک

• آجیل برزیلی، ماهی کاد، ماهی تن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر غذاهایی کدام ممکن است تشکیل ماده معدنی کمیاب سلنیوم هستند

• صدف، جوانه گندم برشته شده، دانه کنجد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر غذاهای تشکیل روی

• ماهی قزل آلا، هالیبوت، گردو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر دارایی ها امگا 3، یکی در همه اسیدهای چرب اجباری

شما همچنین ممکن است توانید این داروها مغذی را به دلیل مکمل های غذایی اکتسابی کنید. با این وجود در گذشته به دلیل بلعیدن {هر} گونه تقویت می کند هر دو {هر} خوب به دلیل پوشش گیاهی به اصطلاح باروری شبیه Vitex agnus-castus- همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی هر دو داروساز شخصی برای هرگونه تداخل دارویی خطرناک بالقوه مشاوره گرفتن از کنید، ویژه به ویژه اگر به همان اندازه به فعلی به دلیل دارو های ضد باردار بودن هر دو داروهای باروری استفاده بیشتر از کرده باشید.

ماساژ درمانی

بدنه قدرت شناخته شده به عنوان خوب فناوری داده ها دارای چندین چیز خوب در مورد است: غیر تهاجمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون درمان است. هیچ عوارض منفی ندارد؛ را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولا حس خوبی دارد. چه کسی است ممکن است خوب خوب ماساژ درمانی با کیفیت بالا را رد تنبل؟ جدا از تأثیر واقعاً احساس با کیفیت بالا، {کار} بدن ما شناخته شده به عنوان خوب {درمان} ناباروری واقعاً کار می کند. ماساژ درمانی:

• به تحریک پیشرفت هورمون های ماکت پشتیبانی می تنبل

• بهبود حرکت خون به اندام های تناسلی

• استرس را به کاهش دهید

• همراه خود پشتیبانی سیستم امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی توده عضلانی برای زایمان، به باردار بودن مفید {کمک کنید}

ریکی، رفلکسولوژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراتژی Wurn شناخته شده به عنوان ماساژ درمانی باروری استفاده بیشتر از می تواند باشد. استراتژی Wurn، به طور قابل توجهی، شناخته شده به عنوان خوب فناوری داده ها قابل توجه کارآمد چسبیده شده است. این سیستم همراه خود دور شدن چسبندگی‌ها (احساس اسکار) کار کردن خالص اندام‌های تناسلی اختلال عملکرد راه اندازی می‌تنبل، حرکت می‌تنبل.

طب سوزنی

طب سوزنی یکی در همه موزه های اولیه طب زبان چینی برای صدها سال شناخته شده به عنوان خوب فناوری اطلاعاتی مورد استفاده بیشتر از قرار گرفته است. طبق ایده ها طب زبان چینی، سوزن‌های طب سوزنی در داخل عوامل خاصی به دلیل بدن ما بدست آورده اید وارد می‌شوند به همان اندازه به تحریک حرکت خون در داخل اندام‌های تناسلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگرداندن ثبات هورمونی پشتیبانی کنند. شناخته شده به عنوان خوب {درمان} خالص ناباروری، طب سوزنی معمولاً همراه خود داروهای طبیعی به تعیین کنید کپسول چای ترکیبی می تواند باشد. (به سراغ کپسول بروید؛ چای معمولاً سبک وحشتناکی دارد.)