دردسر ۱۰ ملت اتحادیه اروپا برای قفل کردن راهی که در آن گریز تحریم‌های روسیهبه گزارش وب خبری تهران نیوز، وب خبری بلومبرگ به نقل به دلیل دارایی ها حاد آگاه گزارش داد کدام ممکن است گروهی به دلیل مکان های بین المللی برای {شفاف} سازی موضع شخصی با اشاره به الزامات روسیه برای صنوبر بنزین به روبل به کمیسیون اروپا مراجعه کرده‌اند، در نتیجه {سند} موجود {در این} باره فوق العاده نا دقیق است.

کشورهای دانمارک، فنلاند، لتونی، یونان، اتریش، مجارستان، اسلواکی، بلژیک، بلغارستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید لهستان {در این} باره به کمیسیون اروپا مراجعه کرده‌اند میان آنها خواهند شد لهستان معتقد است کدام ممکن است رمزگشایی موجود کمیسیون اروپا به دلیل {شرایط} روسیه ممکن است علاوه بر این باعث راه اندازی اختلاف در داخل اتحادیه اروپا شود.

طبق ادعا دارایی ها مذکور، کمیسیون اروپا موافقت کرد کدام ممکن است عبارات به {کار} گذشت در داخل {سند} موجود را واضح را انتخاب کنید و انتخاب کنید {شفاف} تدریجی. کشورهای مذبور آرامش خاطر دارند کدام ممکن است مکان موجود کمیسیون اروپا فرصت دیدار کردن {شرایط} روسیه را برای صنوبر به دلیل راهی که در آن‌های دوربرگردان فراهم می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو کرد {حذف} این فرصت هستند.

روسیه به دلیل اول آوریل در داخل قبال اکتسابی گازبها به دلیل کشورهای غیردوست، به واحد پول نقد سراسری اش مخصوصاً روبل روی آورد. برای امتحان کردن این، مشتریان نیاز به حساب‌های فارکس خارج از کشور را انتخاب کنید و انتخاب کنید روبلی را در داخل «موسسه مالی گازپروم» (Gazprombank) باز کنند: اولیه مورد به فارکس خارج از کشور صنوبر می‌شود. سپس موسسه مالی آن خواهد شد را در داخل بورس مسکو می‌فروشد وبه حساب دوم پول نقد واریز می‌تدریجی. در نهایت این مبلغ «گازپروم» (نمایندگی بنزین روسیه) اکتسابی می‌شود.

پیشتر گازپروم روسیه تهیه بنزین به نمایندگی بلغارگاز بلغارستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید PGNiG لهستان را ناشی از عدم صنوبر به روبل متوقف کرد.

گفتنی است کدام ممکن است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در داخل ۲۳ مارس 12 ماه جاری میلادی به دلیل انتخاب مسکو {برای تغییر} سیستم اکتسابی قیمت‌های تخلیه بنزین خالص این ملت خبر دانش بود.

کشورهای غربی پس به دلیل تحریک کردن عملیات ویژه نظامی روسیه در داخل اوکراین، تحریم‌های جدیدی را برضد مسکو اعمال کردند. به همین دلیل، ذخایر روسیه در داخل حدود ۳۰۰ میلیارد دلار آمریکا مسدود شد. خواهد شد تقاضا‌ها برای حذف دارایی ها قدرت روسیه نیز بهبود یافته است. با این وجود، اختلال عملکرد در داخل زنجیره عرضه نتیجه در مسائل ارزان در داخل اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایالات متحده آمریکا شده است کدام ممکن است حیاتی ترین آنها خواهند شد بهبود هزینه داروها غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاز است.

انتهای پیام/*