خواهر همسرم باعث شد بازیگری را کنار بگذارم


به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ماوش وقاری بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر درباره علت کم کاری این روزهای خود گفت: چندین سال به دلیل پرستاری از همسرم (محسن حضی مرادی) نتوانستم در پروژه های حاضر شرکت کنم و متوجه شدم که قصد ادامه فعالیت در تلویزیون را ندارم.

قابل درک است که هنوز مشکلی بین خودشان وجود دارد که در سینما و تلویزیون گروهی تشکیل شده و عده ای همه چیز را در اختیار گرفته اند و نمی گذارند بازیگران دیگر کار کنند.

این بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر گفت: بارها به پروژه ای دعوت شده ام اما وقتی سر کار می روم می بینم جوانانی که در کلاس های بازیگری ثبت نام کرده اند دور هم جمع می شوند و فقط چند عکس می گیرند و در نهایت الف. کار از قبل.” آنها پیشنهاد می کنند که ممکن است گفته شود این یک توهین است.

ماگاش واگری

بازیگر سریال «دزد و پلیس» گفت: در واقع باید گفت که مسئولان عملا استعفا داده اند و افرادی سر کار هستند که هیچ چیزی نمی فهمند و معلوم نیست چه کسانی هستند. چه کسی تعیین کننده است؟”

وی با اشاره به کاهش مخاطبان برنامه های تلویزیونی گفت: آنچه اخیرا شاهد آن بوده ایم این است که برنامه های قدیمی ای که از شبکه آی فیلم پخش می شد همچنان مخاطب دارد اما برخی از برنامه هایی که اکنون تلویزیون را تشکیل می دهند فقط خیر نیستند. مخاطب داشته باشید، اما فاصله بگیرید.» بیننده هم تلویزیون می شود.

وقاری بیان کرد: کارهای قدیمی حرفی برای گفتن دارند اما سریال های فعلی طوری نیست که انگار آثار را بچه ها بازی کنند و آنطور که باید برایشان وقت گذاشته نشده است.

وی در پایان گفت: تلویزیون دچار نوعی شعارزدگی شده است و فقط می خواهد موضوعی را به زور به مردم تحمیل کند، بهتر است صدا و سیما کاری کند که وحدت و همدلی بین سازمان و مردم بیشتر شود. “

ماوش وقاری در سال 1333 در تهران به دنیا آمد. همسر وی محسن قاضی مرادی بازیگر سینما و تلویزیون بود. وی در سال 1355 لیسانس خود را در رشته علوم سیاسی گرفت. وقاری بازیگری در سینما را از سال 1367 با بازی نار و نی و با همکاری سعید ابراهیمی فر آغاز کرد.

منبع: ایسکانیوز

انتهای پیام/

انتهای پیام/