حیف بازی زیبای امروز که تماشاگر نبود/ قضاوت داور عالی بود و حرفی نداشتبه گزارش تهران نیوز ، یحیی گل محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی گفت: در مجموع بازی جذاب و زیبایی بود. حیف که این بازی مخاطب ندارد. البته بودند اما استادیوم پر نبود! خوشمان آمد که این بازی خوب برای هواداران خوب آنسلیچ و پرسپولیس انجام شد و همه از آن لذت بردند. متأسفانه این اتفاق نیفتاد و امیدوارم در بازی های بعدی مسابقات تماشاگرانی برای تماشاگران وجود داشته باشد زیرا بازی در ورزشگاه خالی کار خوبی نیست. همه کشورهای اروپایی با استادیوم های پر بازی می کنند، اما اینجا ما هنوز در گوشه یک کوچه هستیم و هنوز دغدغه های خودمان را داریم که مردم یک جا جمع نشوند و این مایه شرمساری است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنانم بابت برد تبریک می گویم، آنها زحمت کشیدند. واقعا بازی سختی بود، بازی رفت و برگشتی هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بود. با توجه به شرایط زمین و با توجه به اینکه تیم تیم جوان و خوبی است که مهارت های تاکتیکی و تکنیکی خوبی دارد، چهار نفر ما سخت بود. در نیمه دوم بازیکنان ما در تمام مراحل بازی با دل و جان بازی کردند و در دوئل های تک به تک پیروز شدند. توانستیم گلزنی کنیم و یک گل زیبا زدیم.

وی خاطرنشان کرد: از نتیجه بازی راضی هستیم. با توجه به اتفاقاتی که در پایان بازی رخ داد، می خواهم از داور در اینجا حمایت کنم. نه به این دلیل که بازی را بردیم، اما امروز واقعا یکی از زیبایی های بازی بود و بهترین چیز در مورد بازی، داوری خوب مسابقه بود. از او و تیمش تشکر می کنم. همچنین از میزبانی هیئت فوتبال انزلی بابت زحماتشان کمال تشکر را داریم. امیدوارم این نوع داوری در لیگ ما بیشتر شود. واقعاً این قاضی حرفی نداشت و عالی بود.

گل محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعه تغییر مدیریت در باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم بهتر است در مورد بازی صحبت کنیم، موضوعی نیست که سرمربی در جلسه درباره آن صحبت کند. من خودم با توجه به چند فصلی که اینجا هستم واقعا از عملکرد درویش راضی هستم. او در شرایط سخت آن را به دست گرفت و کار سختی را انجام داد. مدیرعامل باشگاه با جان و دل کار کرد و از او و هیئت مدیره تشکر می کنیم. امیدوارم با حضورشان بیشتر به تیم کمک کنند و از آنها تشکر می کنیم.

انتهای پیام/*