حماسه آفرینی مردان پیشرو در راهپیمایی 15 خردادبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، پانزدهمین راهپیمایی کردستان صبح یکشنبه با حضور امام جمعه، فرماندار و فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین، روحانیون و ائمه جماعات، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و شهدا برگزار شد. ضابطین و ضابطین.مردم انقلابی در پیشوا.
در این مراسم مردم شهرستان پیشوا مسیر میدان امام خمینی (ره) تا بارگاه مطهر امامساده جعفر بن موسی القدم(ع) را پیاده روی کردند و یاد و خاطره شهدای 15 خرداد را گرامی داشتند.
مردم در این آیین از رشادت ها و خشونت های رزمندگان اسلام در دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت تجلیل کردند و بر ادامه راه شهدا تاکید کردند.

مراسم قیام مردمی ۲۵ خرداد با سخنرانی سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در صحن مطهر حضرت یفر ابن موسی القدم (عج) برگزار شد. فرمانده ارشد. منبع قیام

در این مراسم سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه با حضور بر مزار شهدا در بارگاه امامزاده جعفر(ع) با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

تجمع کنندگان اعلام کردند که پاسدار ارزش ها و اصول انقلاب اسلامی هستند و اجازه نخواهند داد دشمن به اهداف خود برسد. راهپیمایی ها در خیابان های اصلی شهر، در صحن مطهر امامساده جعفر (ع) به عنوان نقطه آغاز شکل گیری نهضت در 15 خرداد 42 تجمع کردند و بر مزار شهدای اسلام گلباران شدند. انقلاب و در سال هشتم دفاع مقدس.

انتهای پیام/*