جولای مبارک! 👙 اهداف تابستانی شما چیست؟


بهترین تخفیف کتو کامل 2022 فروش 4 ژوئیه

نیمه‌ی سال را پشت سر گذاشته‌ایم، و من درباره‌ی شما نمی‌دانم… اما من آماده‌ام تا اوضاع را تغییر دهم و اوضاع را برای نیمه دوم سال 2022 ارتقا دهم. 🎯‼️

در حالی که من به طور مداوم در طول سال کربوهیدرات کم مصرف کرده ام، هنوز تغییرات مثبت زیادی وجود دارد که می خواهم ایجاد کنم. رسیدن به نیمه راه در نهایت به من آن جرقه انگیزه ای را داد که نیاز داشتم! 💥

من از زندگی و نحوه انجام کارها در حال حاضر بسیار راضی یا حداقل راضی هستم (همه چیزها در نظر گرفته می شوند – ناخوش بودن و همه چیز). اما من هستم فقط یک نوع ساحل در امتداد واقعا. رسیدن به آن نیمه راه چند سؤال جدی را در این هفته در ذهن من ایجاد کرد:

چگونه می خواهید این سال را به پایان برسانید؟

چگونه می خواهید نگاه کنید؟

چگونه می خواهید احساس کنید؟

پاسخ من به هر 3 این است: خوشحالم!

دوست دارید چه چیزی را بهبود یا تغییر دهید؟

وقتی به پایان می رسد، چه چیزی من را کاملاً روشن می کند که به گذشته نگاه کنم؟

شما می توانید کارهای زیادی را در شش ماه انجام دهید – یا حتی در شش هفته یا شش روز. 😉 در واقع همه چیز مربوط به تغییرات کوچکی است که به طور مداوم انجام می شود، برای رشد تدریجی و پیشرفت مثبت.

من این راه را بهتر از یک هدف بزرگ بلندپروازانه دوست دارم که من را تا مرز تعطیلی تحت تأثیر قرار می دهد. 😳 من فکر می کنم ایجاد اهداف بزرگ که نیاز به تغییر بزرگ دارند بسیار معمول است، اما پس از آن تلاش برای پیگیری، یا هرگز به آن هدف برسید.

با فکر کردن به زندگی حرفه ای و سلامتی و کاهش وزنم، واضح ترین دلیل یا دلیل آن برای من برجسته بود. به این دلیل است چشم انداز آن نتیجه نهایی هیجان انگیز است! به همین دلیل فکر کردن به پایان امسال کمی مرا روشن کرد. 🙂

البته هر تغییر واقعی (که می چسبد) یا هدف بزرگ در زندگی شما … زمان می برد. زمان: عادات روزانه ثابت (یعنی کار). این در واقع چیزی است که هر تغییر مثبتی به آن خلاصه می شود: ایجاد عادت های جدید، شکستن عادت های قدیمی، تغییر روال خود.

کتو در مسیر ماندن

راحت شدن بسیار آسان است، حتی زمانی که ناخوشایند است. من فکر می کنم این طبیعت انسان است، مقاومت در برابر تغییر، حتی زمانی که تغییر است دقیقا آنچه شما می خواهید دیوانه، نه؟! 🧐

من در حال حاضر با چالش‌های سلامتی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنم، اما فهرستی از تغییرات کوچک برای امتحان دارم، چیزهایی که می‌توانم آزمایش کنم تا ببینم آیا وضعیت فعلی‌ام را بهبود می‌دهند یا خیر، و سلامت و رفاه کلی من را بهبود می‌بخشند. ممکن است اهداف شما بسیار بلندپروازانه تر از اهداف من باشند، و این عالی است! من فقط می خواهم خودم را به یک خط پایه جامد برگردانم (یعنی به طور مداوم عملکردی). سپس از آنجا اهداف مشخص تری را تعیین خواهم کرد.

اگر کنجکاو هستید، من در حال آزمایش چیزهایی هستم مانند: سرما درمانی، طب سوزنی، روغن mct (این قبلا برای من خوب کار می کرد)، الکترولیت ها، یک رژیم غذایی مایع کوتاه مدت (عمدتا آبگوشت استخوان)، ایزومتریک (اکنون که دوباره بهبود یافته ام). کنترل بیشتر ماهیچه ها) و غیره. من واقعاً دلم برای پیاده روی هم تنگ شده است، بنابراین می خواهم یک استخر شنا را آزمایش کنم تا ببینم آیا می توانم در حالی که لبه را نگه داشته باشم، یک پیاده روی کوتاه در آب سرد انجام دهم.

من نتایج متفاوتی را با “سرما درمانی” امتحان کردم و در ماه گذشته آن را تجربه کردم، اما با آن سازگار نبودم و شاید هم نرفتم به اندازه کافی سرد. ایک! 🥶 ها:) به هر حال، هیچ چیز خیلی جاه طلبانه یا هیجان انگیز نیست، اما چیزهایی که فکر می کنم واقعا کمک کننده خواهد بود.

اما روزها می گذرند، و تلاش من “ضربه یا از دست دادن” است – واقعاً به هیچ وجه سازگار نیست. 👀

آیا کسی آنجا می تواند ارتباط برقرار کند؟!

بعضی روزها حوصله رفتن به بهار سرد یا حتی دوش گرفتن کامل را ندارم. اما هنوز هم می‌توانم روزم را با یک شستشوی صورت فوق‌العاده سرد شروع کنم. به اندازه کافی آسان است! مهم نیست هدف چیست، من همیشه می گویم: 1) از جایی که هستید شروع کنیدو 2) آنچه می توانید انجام دهید.

من دوست دارم اهداف تابستانی شما و آنچه را که واقعاً دوست دارید تا پایان سال تغییر دهید یا انجام دهید را بشنوم. 🎯❣️

داشتن چشم اندازی در ذهن شما که شما را هیجان زده می کند، کلیدی است. سپس می‌توانید از آن تصویر، هدفتان عقب‌تر کار کنید، و فهرستی از چیزهایی که باید تغییر دهید یا انجام دهید تا آن را انجام دهید، تهیه کنید تا آن را احساس کنید! یکی از مواردی که من دوست دارم از آن به عنوان درخواست مجله استفاده کنم این سوال است:

شادترین و سالم ترین نسخه از خودم چگونه به نظر می رسد و چه احساسی دارد؟

توصیه من: این روند را در آغوش بگیرید و برای لذت بردن از سفر برنامه ریزی کنید، به اصطلاح “بازی طولانی را انجام دهید”. پیروزی های کوچک را جشن بگیرید! اما بدون جستجوی نتایج سریع یا اهداف کوتاه مدت خاص، بدون جستجوی رضایت فوری یا حتی تأیید، بلکه صرفاً برای رضایت از کار در جهت چیزهای خوب (در مقابل ایستادن یا کناره گیری).

یک “برد کوچک” نباید تاییدی از مقیاس باشد، یا اصلاً چیزی آشکار یا قابل مشاهده باشد. می تواند فقط باشد دانستن اینکه امروز همه انتخاب های درست را انجام دادید، و با یک لبخند به خواب می روید که می دانید یک روز به هدف خود نزدیکتر هستید!

این مهمترین دلیلی است که می‌شنوم مردم وقتی از یک هدف، هر نوع هدفی دست می‌کشند، استفاده می‌کنند – چون نتیجه‌ای نمی‌دیدند یا نتیجه‌ای نمی‌دیدند. به اندازه کافی سریع. اما همه ما می‌دانیم که نحوه زندگی روزانه، عادت‌ها و روال‌های ما دقیقاً همان چیزی است که ما را به جایی که امروز هستیم رسانده است – و همچنین دقیقاً چیزی است که ما را به جایی می‌رساند که ۶ ماه بعد از هم اکنون، شروع یک سال جدید کاملاً جدید.

لحظه ای وقت بگذارید و تصور کنید که سال 2023 را به عنوان بهترین خودتان آغاز می کنید، احساس شگفت انگیزی می کنید، حسی از موفقیت که لبخند شما را به همراه دارد. نورافشانی در حالی که هنوز چشمان خود را بسته اید، تصور کنید که برمی گردید و خود را در آینه نگاه می کنید. چی میبینی؟ چه کار کردین؟ چه احساسی دارید؟

امروز خوراکی برای فکر کردن 😉

امیدوارم این یادداشت روز خوبی برای شما پیدا کند! xo

بهترین،
لین تری
با نام مستعار @LowCarbTraveler

ps من تازه متوجه شدم که فروش رایگان 4 جولای B2G1 در Perfect Keto همچنان تا فردا (سه شنبه 7/5) ادامه دارد. که کلاژن آنها را می سازد فقط 29.33 دلار هر 🥳 به جای 43.99 دلار 👀👎. بدون محدودیت – خرید ۲ عدد ۱ عدد رایگان، خرید ۶ عدد ۳ عدد رایگان و غیره. توجه داشته باشید: ۹ عدد به سبد خرید خود اضافه کنید و ۳ عدد رایگان خواهد بود. چند بار تلاش کردم تا بفهمم که قسمت «6 بخرید 3 تا رایگان دریافت کنید». 😉

➡️ نکته: هوشمندانه است که محصولات با قیمت بالاتر را با هم گروه بندی کنید، سپس محصولات با قیمت پایین تر را در دومین سفارش جدید دریافت کنید. از این طریق بیشتر پس انداز خواهید کرد. 😉👍

🍫🍪 هنوز هم می‌توانید میله‌ها، اسنک‌ها و کلوچه‌های پروتئین کتو آن‌ها را با ۴۵ درصد تخفیف دریافت کنید. آنها را اول اضافه کنید – از این صفحه بسته مخفی. 📲 من 4 جعبه از میله های براونی کره بادامم اضافه کردم، سپس 3 کلاژن (خرید 2 تا 1 رایگان دریافت کنید) و 125 دلار در کالاهای اصلی من صرفه جویی کردم با هر دو معامله در یک سفارش! 🎯‼️

این دو چیزی است که من بیشتر از همه استفاده می کنم. تو چطور؟

من همچنین عاشق Mac & Cheese جدید کم کربوهیدرات آنها 🧀 و غلات کتوی جدید Honey Nut هستم. 🍯🥣😋
تصاویر و ویدیوهای من را در اینجا از آن محصولات جدیدتر ببینید

رایگان کتو کامل

اینستاگرام کم کربوهیدرات @lowcarbtraveler @lowcarbtraveler pinterest کربوهیدرات کمNetrition – فروشگاه برتر تغذیه اینترنت!


جعبه اسنک کم کربوهیدرات