جشن تولد مصطفی زمانی در اکران عمومی “بدون وقت قبلی”بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهراناکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی» همزمان با سالروز تولد مصطفی ضامن انجام شد.

در این برنامه مصطفی زمانی بازیگر فیلم “بدون قرار” برای حاضران در سالن به سخنرانی پرداخت و گفت: خوشحالم که امشب در کنار شما هستم عزیزم، نقش من در فیلم “بی قرار” خلاصه، اما تاثیرگذار است و معتقدم کار بسیار زیباتر از متن روایت شده است.

وی گروه عوامل “بدون داروخانه” را به درجه یک معرفی کرد و گفت: امیدوارم آنچه در فیلم می بینید شما را به اتفاقاتی که دوست دارید رخ دهد هدایت کند. اتفاقاتی که ما آنها را «سرنوشت» می نامیم. آینده با توجه به فطرتی که پیش روی او گذاشته شده همیشه برای هر انسانی خوشایند بوده است، اما متأسفانه دنیا، دغدغه ها و هر چیزی که به ما مربوط نیست و فکر می کنیم متعلق به ماست، دنبال می کنیم و قضاوت می کنیم. ما تابع سرنوشت هستیم و اگر این را بپذیریم، به راحتی می توانیم زندگی خود را با خوشی سپری کنیم.

بازیگر «بدون قرار» همچنین توضیح داد: به نظر من فیلم دوست دارد به مردم بگوید که سرنوشت مانند یک «قرار قبلی بدون قرار» است که تا به حال به آن فکر نکرده‌اید؛ پس بهتر است آرزو نکنید و ببینید چه چیزی. سرنوشت برای او رقم خورده است.

این مراسم با جشن تولد مصطفی زمانی و حضور جمعی از مخاطبان فیلم به پایان رسید.

همچنین بر اساس اخبار منتشر شده، پس از فیلم «حناس» که هفته گذشته به عنوان پایلوت با بلیت شناور در سینماهای حوزه هنری عرضه شد و طی یک هفته با افزایش ۷۵ درصدی مخاطب مواجه شد، از فردا شنبه ۱۳ تیر) فیلم سینمایی «نه» با قرار قبلی «با توافق تهیه کننده و پخش کننده فیلم به جدول پخش اضافه خواهد شد.

در این طرح قیمت بلیت فیلم ها بر اساس چهار فاکتور هفته و روز فیلم، نوع فیلم، کیفیت سالن و زمان تماشای فیلم ارزیابی می شود و مخاطبان می توانند به فیلم. سینما با تنوع قیمتی متفاوت.

قیمت شناور بلیت سینما موضوعی رایج در زنجیره سینمای جهان است که در روش های سنتی مدیریت فرهنگی و هنری در ایران مورد توجه قرار نمی گیرد. از این رو موسسه هنری بهمن سبز با پیشگامی در استفاده از این روش و بررسی روند فروش حدود 150 سینما در 8 ماه گذشته، در تلاش است تا به برنامه ای جامع و بومی برای قیمت گذاری فرصت های سینمایی دست یابد.

بهروز شعیبی برنده سیمرغ بلورین آخرین فیلم ملی در چهلمین جشنواره فیلم فاج است که به ایفای نقش پرداختند.

منبع: فرارو

انتهای پیام/