جزیره فرمانداران اکنون 365 روز در سال ، آنطور که باید باز است


فرماندار جزیره ، یک واحه 172 هکتاری در بندر نیویورک ، در حال حاضر در طول سال باز است و از امسال آغاز می شود. قبلاً فقط از 1 مه تا 31 اکتبر باز بود.

شهردار بیل دی بلاسیو ، Trust Island Island Trust و شرکت توسعه اقتصادی نیویورک (NYCEDC) صبح امروز این خبر را اعلام کردند ، همراه با اخبار مبنی بر اینکه نیویورک فری در حال حاضر در طول سال در طول سال به جزیره فرمانداران خدمت می کند ، در مسیر بروکلین جنوبی به جزیره یانکی. آنها همچنین “دسترسی مستقیم از Red Hook ، Atlantic Ave / Brooklyn Bridge Park-Pier 6 ، DUMBO / Fulton Ferry و Corlears Hook در Lower East Side” را گسترش خواهند داد.

بیشتر بخوانید: آینده طولانی مدت جزیره فرماندار تقریباً در راه است

در حالی که جزیره فرمانداران همانطور که می شناسیم – به عنوان یک فضای عمومی – در سال 2005 افتتاح شد ، تغییر آن در طول سالها ادامه داشته است. اخیراً ، در میان بناهای تاریخی و زیبایی های طبیعی جزیره ، یک اردوگاه لوکس و یک آبگرم لوکس باز شده است.

این مرکز به زودی به مرکز راه حل های آب و هوایی شهر تبدیل می شود.

بیشتر بخوانید: نگاهی نادر به ساختمان های متروکه در جزیره فرماندار

این جزیره قبل از باز شدن برای عموم ، محل زندگی خانواده های نظامی بود – شهری کوچک به نوبه خود ، مملو از برگر کینگ. همچنین یک زمین گلف در دهه 1980 وجود داشت ، همان دهه محل مذاکرات هسته ای بین ریگان ، بوش و گورباچف. در دهه 1950 ، برت بهاراچ ، آن زمان فرمانده ارتش ، می توانست پیانو را در یک سالن رها شده در حال رها شدن پیدا کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای شما برای بازدید از جزیره فرماندار 2021

دی بلاسیو امروز گفت: “همه گیری COVID -19 فرصتی بی سابقه برای تجدید نظر در فضای عمومی در این شهر ایجاد کرده است – و ما اکنون مفتخریم که تاج بندر خود را در تمام طول سال برای نیویورکی ها باز نگه می داریم.”

با این حال ، برنامه هایی برای ایجاد جزیره در طول سال سالها در دست اجرا بوده است.

“در دو دهه گذشته ، یک ایده بصری برای قرار دادن جزیره فرمانداران بر روی نقشه به عنوان یک مقصد عمومی ترسیم شده است ، و امروز می توانیم با افتخار اعلام کنیم که جزیره فرمانداران اکنون برای نیویورکی ها برای لذت بردن در طول سال باز است.” کلر نیومن ، رئیس و مدیرعامل Trust for Governors Island ، گفت: این یک لحظه عالی برای دیدگاه دیرینه آنها برای “افزایش دسترسی عادلانه به این منبع قابل توجه است”.

دیدگاهتان را بنویسید