جذب سرمایه فعالیت‌های شرکت نفت مرکزی در نمایشگاه نفت تهرانمهدی حیدری در نشستی با حضور جمعی از مدیران و مدیران ستادی، با تشریح مهم‌ترین برنامه‌های شرکت در نمایشگاه پیش رو گفت: همسو با سیاست‌های کلان وزارت نفت، جذب سرمایه با هدف پیشبرد طرح و برنامه پروژه‌های توسعه‌ای نفت و گاز تکلیفی از سوی شرکت ملی نفت ایران، شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی کمک‌کننده کالا و تجهیزات صنعت نفت، و همچنین معرفی کالاهای پرمصرف حوزه عملیات تولید، فعالیت‌های این شرکت را در نمایشگاه خود معرفی می‌کنند.

وی این نمایشگاه را مجالی برای معرفی، عملکرد، چشم‌انداز و برنامه‌های آتی و توسعه شرکت‌های نفت در مناطق مرکزی ایران برشمرد و افزود: در این فرصت، امکان نمایش سیمای شرکت طلایی، تقویت روابط فعالان صنعت نفت، همچنین زمینه پیشرفت و توسعه این صنعت وجود دارد. عظیم و پیشران اقتصاد کشور فراهم می‌شود.

شرکت سازنده نفت مناطق مرکزی گفت: نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز تهران به‌عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد نمایشگاهی در کشور، دریچه‌های برای ارائه شاخص‌های مثبت صنعت نفت و متخصصان متخصص آن، به‌ویژه در شرایط تحریم‌های آسیب‌پذیر و ظالمانه و بیماران مبتلا به بیماری در طی دو سال اخیر. است.

در این نشست، رضا احمدزاده، رئیس روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، گزارشی از اقدام‌ها و برنامه‌های حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی این شرکت در قالب‌های تخصصی برای ارتباط بین مدیران و بخش‌های فنی و عملیاتی با عموم بازدیدکنندگان و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه هدف آشنایی هرچه بیشتر آنها با فعالیت‌ها و شرح نیازهای سرمایه‌ای و کالایی این شرکت ارائه می‌کند.

در این جلسه، مدیران و رؤسا، نظرات و پیشنهادهای خود را پیرامون برنامه های این شرکت در نمایشگاه یاد شده بیان می کنند.

این نمایشگاه، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی، تولید جهانی در روزهای ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.