جانکارلو استانتون تنور فصل یانکی را در یک حرکت تغییر داد


بوستون – تصمیم روز در Fenway Park زمانی اتخاذ شد که الکس کورا ، کاپیتان Red Sox ، به سمت وینگر چپ خود Darwinzon Hernandez رفت تا به دنبال Anthony Rizzo از Yankees برود ، یانکی ها یک ، دو مرد و دو نفر در هشتم زمین خوردند. اینینگ

جانکارلو استانتون ، روی عرشه ایستاده ، تجزیه و تحلیل خود را از این دوره داخلی انجام داد.

“بهتر است او را بیرون بیاورید.”

آنها این کار را نکردند. استانتون ، ظاهراً تونی رومو در گفتگو با یک نفر ، بوستون را با پرداختن به اندازه کافی ، با بزرگترین ضربه خود به عنوان یانکی و بزرگترین ضربه فصل یانکی ، وادار کرد. داستان این مرد که اشتباه بزرگ برایان کشمن است به نظر می رسد که کلاه ایمنی بزرگ استانتون 452 فوت از صفحه خانه هنگام حرکت در خیابان لانسداو دور بود.

بله ، عکس قمری استنتون شنبه شب یانکی ها را به پیروزی هیجان انگیز 5-3 در برابر ساوکس رساند و حتی در 88-67 رقبا را برای بالاترین نقطه کارت وایلد در لیگ آمریکا به تساوی کشاند. پنجمین پیروزی پیاپی یانکی ها بهترین های سال است و برای دومین روز متوالی می توانند این را بگویند.

استانتون گفت: “احساس بسیار خوبی است.” “احساسات زیادی اتفاق می افتد. خوشحالم که توانستم این کار را انجام دهم ، همه چیز را فشرده کنم و به موقع برای فوتبال سریع بیایم و اتفاق خوبی رخ داد. “

نستور کورتس جونیور می گوید: “شگفت انگیز بود.”

جیانکارلو استانتون پس از تساوی برنده گرند اسلم در پیروزی 5-3 یانکی ها مقابل ردساکس با رایحه ای اندک جشن گرفت.
جیانکارلو استانتون پس از تساوی برنده گرند اسلم در پیروزی 5-3 یانکی ها مقابل رد ساکس با رایحه ای اندک جشن گرفت.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

چه احیایی برای استانتون و تیمش چه ملامتی برای کسانی که فکر می کردند غول پیکر ، که اغلب در دو فصل قبل مصدوم بوده و همیشه مستعد حملات است ، شهامت و / یا استقامت لازم را برای ایفای چنین نقش مهمی در این باشگاه نداشت.

آرون بون گفت: “من فقط فکر می کنم او کار بزرگی را نه تنها در زمینه آماده سازی بیس بال با اجرای یک برنامه بازی تهاجمی انجام داد ،” اما من فکر می کنم او در حفظ آمادگی جسمانی خود و اطمینان از این که می تواند به همان اندازه انتشار دهد ، کار بزرگی انجام داد. او امسال دارد “

این بازیکن 31 ساله در حال حاضر 33 هومر و 91 RBI دارد و به Aaron Judge پیوست (که بازی دفاعی را روز شنبه با غارت هومر بوستون دالبک از بوستون از هومر دو طرفه با پنجمین ضربه درخشان انجام داد) تا به یانکی ها دو نفر نخبه برسد. از وسط خط ، که از زمان الکس رودریگز و گری شفیلد استفاده نمی کردند. هفده مورد از این انفجارها و 45 مورد از این RBI ها فقط از اول آگوست رخ داده است ، بنابراین بسیاری از آنها در مکانهای بزرگ رخ داده است.

استانتون می گوید: “فقط کمی پایین تر ، کمی مستقیم تر ، برای بهتر ماندن در توپ ها.” “من تماس سختی برقرار کردم ، اما ماندن روی زمین ، مجرد توپ زمینی بسیار دشوار بود ، جایی که می توانم اکنون کمی بلند شوم.”

با این حال ، هیچ چیز در وجود یانکی ها از هومر و چهار RBI هایی که روز شنبه منتشر کرد پیشی نگرفته است.

هنگامی که هرناندز از زندان آزاد شد ، فقط استانتون نبود که از این فرصت لذت برد.

“او را می بینی ، مگر نه؟” گفت بون وقتی به سمت چپ می روند ، به نوعی تراشه های خود را می گذارند تا ریزو بیرون بیاید. واضح است که ما بازی با استانتون را دوست داریم ، اگر بتوانیم او را به بشقاب برسانیم. “

ریزو زمین هرناندز را به زانوی جلویی خود رساند و پایه های استانتون را بارگیری کرد ، هرناندز طبق قانون سه زمانه مجبور بود همچنان متمایل شود.

کورتس گفت: “ما در مورد آن در دوگوت صحبت کردیم ، فرد مناسب را داشتیم.”

لوئیس سِورینو ، رکورددار یانکی در آن زمان ، گفت که او در مورد آخرین استراتژی هشتم با شکارچی گری سانچز در حال گفتگو بود ، هنگامی که او گفت: “استانتون به هومر ضربه خواهد زد”.

استانتون می گوید: “بدیهی است که من ترجیح می دهم در هر زمان با یک چپ دست روبرو شوم تا یک راست دست.” یک فوتبال سریع از هرناندز در 94 مایل یک ساعت بعد ، این یک بازی توپ با نام تجاری جدید بود و یک فصل به طرز چشمگیری تغییر کرد ، در حالی که Severino و Aroldis Chapman شش بازی آخر را انجام دادند.

وی افزود: “ما اکنون وضعیت بهتری نسبت به گذشته داریم [Friday] … بنابراین وظیفه ما این است که فردا در شرایطی بهتر از این شهر خارج شویم. ” و بینش برای هم تیمی ها و طرفدارانش فوق العاده ناشناخته است.

دیدگاهتان را بنویسید