جاماندگان سود سهام عدالت در سجام ثبت نام کنندبه گزارش بازار، محمود حسنلو افزود: دو مرحله پرداخت به کسانی که سهام عدالت را دریافت کرده اند، انجام شده است، به نحوی در مرحله اول و دوم به ترتیب 307 و 200 هزار نفر مشکل شبای بانکی معتبر خود را در نظر می گیرند. سنواتی سالهای ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ خود را دریافت کردند.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت واگذاری مرکزی بهادار و تسویه وجوه (سمات) تصریح کرد: حدود یک میلیون و 800 هزار سهامدار سهامدار همچنان با مشکل شبای معتبر بانکی روبرو هستند، که از آن، شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود شده است. ، راکد ، مشترک (دو امضا) ، ارزی و بلندمدت بوده که باعث شده تا سود سهامداران به حساب آن ها واریز شود.

حسنلو درباره سهامداران عدالتی که هنوز شماره شبا بانکی معتبر خود را اصلاح نکرده است، گفت: این افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، ثبت نام و احراز هویت خود را انجام دهند تا در روند پرداخت‌های شرکت‌های مرکزی قرار گیرند.

وی با بیان اینکه سهامداران عدالت نگران مردم سال‌های گذشته خود نباشند، مشخص کرد: شرکت سهامداران در مرکز امسال در نوبت، واریز سهامداران عدالت را در دستور کار خود قرار دادند، امیدواریم این سهامداران هر چه سریعتر مشکل بانکی معتبر خود را داشته باشند. حل کنند، تا این شرکت سود سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ آن‌ها را تا اواسط تیرماه امسال پرداخت می‌کند.