تکریم ارباب رجوع و تسهیل کار مردم در بانک هابه گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز،اولین جلسه شورای هماهنگی بانک ها شهرستان ورامین به ریاست مجید درویشی و با حضور فیروزی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری و روسای بانک های شهرستان ورامین و نمایندگان نیروی انتظامی در محل فرمانداری ورامین برگزار شد .

فرماندار ورامین با توصیه به روسای بانک ها در تسهیل گری و تکریم ارباب رجوع گفت : در آموزه های دینی ما و مبانی انقلاب اسلامی و برنامه ی دولت سیزدهم بر تکریم ارباب رجوع و تسهیل در کار های آنها تاکید فراوانی شده است و این موضوع در بانک ها با توجه به شرایط کاری و مراجعه عموم مردم از درجه بالایی برخوردار است .

وی افزود :با توجه به قوانین موجود میتوان با نگاه مثبت در بانک ها در حل مشکلات معیشتی به ویژه پرداخت تسهیلات خورد قدم های بزرگی را در شهرستان ورامین برداشت .

درویشی با اشاره به ضرورت اجرای دستور عمل اعطای تسهیلات بدون ضامن گفت : باید دستور عمل های ابلاغی در خصوص پرداخت تسهیلات با اعتبار سنجی به طور کامل در سطح شهرستان ورامین اجرا شود و بانک ها در این مورد همکاری لازم را با آحاد مردم داشته باشند .

فرماندار ورامین با اشاره به ضرورت تسهیل در پرداخت تسهیلات اشتغال و بافت فرسوده گفت :با توجه به شرایط موجود شهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی و نیز بازسازی بافت فرسوده بیشترین همکاری را بانک ها در جهت بهره مندی شهروندان از این تسهیلات داشته باشند .

وی در پایان گفت :مناسب سازی در تسهیل رفت و آمد معلولین و جانبازان از موضوعات مهم دیگری است که مورد مطالبه ی جامعه ی ایثارگر و بهزیستی در بانک هاست که لازم است روسای بانک ها تمهیدات لازم در این مورد را هر چه سریعتر فراهم کنند .

انتهای پیام/