توافق نهایی پرسپولیس با 4 بازیکن دیگربر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانبیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی برای پرسپولیس به پایان رسید که این تیم پس از پنج دوره قهرمانی متوالی به مقام دوم جدول بسنده کرد تا یحیی گل محمدی طعم نایب قهرمانی را با این تیم بچشد.

سرمربی پرسپولیس که از ابتدای فصل از دست دادن بازیکنان کلیدی خود و انتقال آنها به تیم های دیگر ناراضی بود، پس از صحبت های اخیر با مدیرعامل این باشگاه توانست بر سر جذب چند بازیکن سرشناس به توافق برسد. ، رضا درویش.

درویش همچنین مذاکراتی را با بازیکنان مد نظر تیم آغاز کرد تا دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، سجاد شهبازاده و سامان فلاح را به پرسپولیس بیاورد.

حضور سه بازیکن در بین بازیکنان به طور کامل قطعی شده است و برخی از مدیران باشگاه اصرار دارند خیلی زود با آنها قرارداد اعلام کنند.

مدیرعامل پرسپولیس که با علیرضا بیرانوند و مرتضی پور علی گنجی میز به توافق رسیده است می خواهد در صورت امکان با آنها قرارداد امضا کند اما این بستگی به موجودی تیم های ملی بزرگسالان دارد و امیدوار است چرا که برخی از گزینه ها تاثیرگذار خواهد بود. . آنها بدن دارند و برای گرفتن عکس باید با پیراهن تیم هماهنگ شوند.

منبع: خبر ورزشی

انتهای پیام/