تلویزیون در حوزه سریال دست پر است


گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزمحسن برمهانی معاون سیما در بازدید از پشت صحنه سریال مورمانه گفت: همدلی خوبی در بین عوامل سریال وجود دارد که نشان از مدیریت شایسته سریال شهید آوین، تهیه کننده و کارگردان دارد. . و همین حس خوب برای بازیگران و شرکت کنندگان.» این سریال هم منتقل شد که می تواند برای ارائه یک کار جمعی خوب و بالا موثر باشد.

معاون سیما دلیل اصلی حضور در پشت صحنه سریال های نمایشی را لطف خداوند به سریال سازان دانست و گفت: تولید درام رسالت مهم و خطرناکی است و وظیفه داریم از زحمات لیبرال قدردانی کنیم. . ، فرآیند تولید و مشکلات احتمالی مرتبط.

برمهانی درباره مجموعه تولیدات جدید تئاتر گفت: سریال سازی فرآیندی طولانی است و بازه زمانی خاص خود را می طلبد. ساخت برخی از سریال ها از گذشته آغاز شده که هم اکنون در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی روی آنتن می رود.

وی ادامه داد: در روزهای آینده سریال های جدید منتشر می شود و سال آینده رسانه ملی سال پرباری از نظر سریال خواهد داشت. در حال حاضر 15 سریال آماده پخش داریم که به تدریج از شبکه های سیما پخش خواهد شد. برخی از مجموعه ها شامل تصحیح رنگ و ویرایش در مرحله پس از تولید است. برخی سریال ها نیز فرصتی است که در زمان مناسب برای بینندگان عزیز پخش می شود.

برمهانی در خصوص سریال جدید تلویزیون افزود: در حال حاضر 23 طرح سریال مصوب داریم که از این تعداد 6 سریال مورد ارزیابی قرار گرفته و قرارداد منعقد شده است.

تلویزیون در حوزه سریال دست پر است

موسوی تهیه کننده سریال مورمانه نیز در بازدید معاون سیما گفت: ساخت سریال حدود سه ماه است که آغاز شده و حدود 45 درصد از کار تصویربرداری آن انجام شده است و انتظار داریم که تصویربرداری آن انجام شود. این مجموعه در سه ماه آینده تکمیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در سریال «محرمانه» بازیگران زیادی ایفای نقش می کنند و داستان آن اجتماعی-خانوادگی با محوریت مسائل پزشکی است و از نظرات مشاوران در این زمینه استفاده کردیم.

تهیه کننده «مهرمانا» گفت: برخی از لوکیشن ها در خارج از کشور پر می شود و احتمالا تا 15 روز آینده مقدمات آن انجام می شود.

معظمی کارگردان سریال نیز گفت: گروهی توانمند در حال ضبط این سریال هستند که نوید یک کار خوب و فاخر را می دهد و امیدواریم نتیجه خوبی بگیریم.

سکانسی از سریال مورمانه با حضور معاون سیما ضبط شد. فاطمه گودرزی، زهیر یاری، بهناز نادری، آرش آصفی، علیرام نورایی، امیرمحمد زند، ایرج نوذری، علیرضا جلالی تبار، علی جلالی از جمله بازیگرانی بودند که در بازدید معاون سیما حضور داشتند و به بیان دیدگاه ها و تجربیات خود پرداختند. . از کار با این کار .

در این بازدید معاون سیما، مهدی نقویان مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی، سلیم غفوری قائم مقام، حمید خواجه نژاد مدیر روابط عمومی سیما و جواد آقازاده مدیر طرح ها و برنامه های مرکز سیما فیلم. حاضر.

سریال «محرمنا» محصول جدید موسسه فرهنگی هنری شهید آوینی آند است که با همکاری صداوسیما برای پخش از تلویزیون آماده می شود.

«محرمانه» به کارگردانی محمود معظمی، نویسندگی مهدی حمزه و تهیه کنندگی سیدرامین موسوی روایتی از پیشرفت علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی و ساخت واکسن کرونا است که واکنش سوگیری را از بین خواهد برد. دشمن تا با ایجاد اخلال مانع از دستیابی ایران به این موفقیت بزرگ شود

منبع: ایسنا

انتهای پیام/