ترور شهید خدایی با پاسخ سخت ایران اسلامی روبه رو خواهد بودبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت السلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های این هفته شهرستان قرچک اظهارداشت: پنجم خرداد روز ملی حمایت از خانواده های زندانیان است، یکی از خانواده های آسیب دیده، خانواده های زندانیان هستند، گاهی به هردلیلی سرپرست خانواده ها گرفتار میشودند ، از زمانی که این اتفاق برای خانواده ایجاد میشود، مشکلات و چالش هایی برای آن خانواده به وجود می آید.

وی گفت: در شهرستان قرچک کانون خدمت به خانواده های زندانی ها وجود دارد و دادستان نیز حمایت میکنند، که اقدامات مثمر ثمری در این جهت ائم از آزادی زندانیان و تحت پوشش قرار دادن خانواده ها برای تامین مسائل مالی فعالیت داشته باشد و مردم توجه داشته باشند در این جهت تلاش کنند که مشکلی از یک خانواده مومن حل شود.

اسماعیلی تصریح کرد : روز دختر است و دختر بسیار ارزشمند است خانوادها در جامعه اسلامی ویژه تر به این گوهر های ارزشمند توجه کنند، نبی مکرم اسلام (ص) سفارش ویژه نسبت به تربیت و توجه به دختران داشتند.

وی عنوان کرد: خانواده ها توجه داشته باشند دختر امانت الهی است و برایشان ارزش قائل باشند، پدر مادران به موضوع حجاب آنان توجه کنند، اگر در بحث حجاب توجه داشته باشیم قطعا جامعه رو به فرهنگ درست اسلامی خواهد رفت.

امام جمعه قرچک تشریح کرد: هفتم خرداد آغاز هفته شورای اسلامی است، همه خوبی های ملت باید در مجلس جمع شود، قانون باید به نفع مردم و جامعه وضع شود و قانون باید به دید کشوری و ملی تنظیم گردد، قانون باید علمی، اساسی و اثر گذار باشد.

وی افزود: نمایندگان برای مناقع عموم و برای رفع مشکلات مردم قانون گذاری کنند، نفع گرایی و منطقه گرایی را کنار بگذارند و بفکر رفع مشکلات ملی و درون کشور باشند.

اسماعیل عنوان کرد: تعبییر انقلابی از مجلس یک وظیفه سنگین است بر دوش نمایندگان، نمایندگان در بحث قانون گذاری انقلابی عمل کنند و طبق مسائل و راهبرد هایی که رهبری عظیم شان فرمودند عمل کنند.

امام جمعه قرچک در پایان تاکید کرد: و این اقدام با پاسخ سخت ایران اسلامی رو به رو خواهد بود و بار دیگر رژیم صهیونیستی را به سزای عمل خود خواهیم رساند.