تجارت بانک همکاری در قراردادی ۳ هزار دستگاه تراکتور به مددجویان کمیته امدادبه گزارش بازار به از بانک تجارت، تفاهم نامه سهجانبه بانک تجارت، کمیته امداد امام خمینی (ره) و شرکت تراکتورسازی ایران صبح دوشنبه نهم آبان به امضای دکتر هادی اخلاقی فیض مدیر بانک تجارت، سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد و مصطفی وحیدزاده مدیرعامل شرکت. تراکتورسازی ایران رسید.

با امضای این تفاهمنامه که با حضور سیدمحمد موسوی معاون وزیر صمت منعقد شد، ۳ هزار دستگاه انواع تراکتور با استفاده از تسهیلات بانکی تا سقف ۴ هزار میلیارد ریال معادل ۲۰ درصد از منابع یک بند شامل ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ عملیاتی شد.

بانک اخلاقی بانک در این مراسم ویژه و نگرش کمیته امداد مبنی بر توانمندسازی افراد تحت پوشش را شایسته قدردانی دانست و گفت: این روش حمایت، ابزار کارآمدی است که جامعه تحت پوشش کمیته امداد را می‌توان به استغنا رساند و آنها را به دیگران رساند. مولد و با توان اقتصادی مناسب تبدیل کند.

وی با بیان اینکه این تفاهم نامه از بهترین و شیرین ترین قراردادهایی است که مجموعه بانک می تواند از طریق آن به اقتصاد کشور خدمت کند، گفت: این تفاهم نامه از یکی از بهترین و شیرین ترین قراردادها است. تامین ابزار کار عزیزان تحت پوشش کمیته امداد نقش‌آفرینی کند.

تجارت مشترک بانک با بیان اینکه تولید و کارزایی نیاز به حمایت و همنوایی دارد. ارتقاء.

بختیاری رئیس کمیته امداد نیز با اشاره به تجارت همراهی بانک با طرح‌های حمایتی این ارگان گفت: یکی از ماموریت‌هایی که مقام معظم رهبری به صورت کتبی و از اواخر تیرماه8 به کمیته امداد تکلیف کرده‌اند، مسئله توانمندسازی، و درآمد باثبات مددجویان است و کمیته است. امداد نیز در این مسیر با تجربیاتی که در گذشته قدم‌هایی برداشته است.

رئیس کمیته امداد گفت: بر اساس برنامه پنج ساله ششم، کمیته امداد مکلف شد که 350 هزار فرصت شغلی ارائه کرد که طی برنامه ششم توسعه 900 هزار فرصت شغلی توسط امداد ایجاد شده است. همچنین تعداد قابل توجهی از مددجویان این نهاد به جهت توانمند شدن از چرخه حمایتی خارج از کشور است.

بختیاری افزود: در یک اقدام قابل توجه امروز و با همکاری بانک تجارت و شرکت تراکتورسازی ایران، ۳ هزار تراکتور تحویل مددجویان کمیته امداد خواهد شد.

سیدمحمد موسوی معاون وزیر صمت نیز با اشاره به خدمات بانک تجارت در اقتصاد کشور گفت: هرجا که روحیه جهادی داشته‌ایم آنجا جهش رخ داده است. ما در کشور مشکلاتی در زمینه تامین تراکتور و ماشین آلات معدنی داریم، جهادگران شرکت تراکتور با تلاش و همت خودسازی این مشکل را حل کنند، به نحوی که در شش ماه اول امسال این شرکت 50 درصد رشد داشته است.

در این مراسم حمیدرضا معاون مدیر بانک شریف در امور شرکت‌های تجاری و تجاری، عیسی حسین‌زاده مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و جواد قاسمی مشاور معاون مدیر امور شرکت‌ها و شرکت‌های تجاری شرکت داشت.