تئاتر شهر تا 15 مهر تعطیل بود.گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزتئاتر شهر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اجراهایی که در سالن‌های مختلف مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شوند، از روز پنجشنبه ۱۰ شهریور تا پایان روز سه‌شنبه ۱۴ مهرماه اجرا نمی‌شوند. در متن این اطلاعیه آمده است:

اجراهای «پدر» به کارگردانی اروندشت ایرایی در سالن اصلی، «شاپیرا» مهدی شاه پیری در تالار هارسو، «سگ ها و استخوان های مادرم» به کارگردانی مژگان خالگی در تالار هرسو، «سرعت» به کارگردانی سد برکایی. در تالار قشقایی و “من دو در دارم” به کارگردانی زیباروی هادیم هخیات در کارگاه آموزشی پنج شنبه 10 شهریور و جمعه 10 مهرماه با تاکید مدیر کل هنرهای نمایشی و رئیس مجموعه تئاتر شهری به حفظ. امنیت و سلامت کامل مخاطبان فرهیخته و هنرمندان ارزشمند تئاتر روی صحنه نخواهد رفت.

بر اساس این گزارش، سالن های نمایش شهرستان به دلیل فرارسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص)، سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت از سوم تا پنجم مهرماه تعطیل هستند. . سالگرد امام رضا (ع) و احترام این ایام رخ داده است.

مدیریت تئاتر شهر از گروه های محترم نمایشی و مخاطبان محترمی که در روزهای گذشته بیشترین حمایت و همدلی را با زحمتکشان مجموعه داشته اند صمیمانه قدردانی می کند و برای پروردگار رحمت روز افزون برای سلامتی و موفقیت آرزو می کند. عاشقان تئاتر

اجراهای تئاترهای مختلف شب گذشته تعطیل شد.

منبع: خبرآنلاین

انتهای پیام/