بیشتر توطئه دشمن معطوف به عملیات روانی استگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزنشست فصلی فرماندهان، معاونان و روسای فراجا با حضور سردار واحدی به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور فرماندهان انتظامی استان های سراسر کشور در ستاد فرماندهی کل انتظامی شهرستان برگزار شد.

احمد وحیدی وزیر کشور در این دیدار یاد و خاطره امام راحل و شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم نظم و امنیت به ویژه شهید سپهبد حج را گرامی داشت. . قاسم سلیمانی و همکارانش شیراز را نیز گرامی می داریم و برای فرمانده معظم کل ارتش آرزوی طول عمر با سلامتی روزافزون داریم.

وزیر کشور افزود: حضور در محضر فرماندهان، معاونین و روسای فراجا را توفیق می دانم و از اقدامات مجاهدانه، مدبرانه و دلسوزانه فرماندهان، افسران، کارمندان و اعضای شرور قدردانی می کنم. فرجا نقش خود را در راستای تامین نظم و امنیت ایفا کنند. و خداوند مدافعان امنیت را حفظ کند.

واحدی با اشاره به گستردگی ماموریت پلیس از مرز تا مرکز گفت: نیروی انتظامی کشور در مراحل و شرایط مختلف سیل، زلزله، آتش سوزی به همت دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی است. ایجاد و تحمیل ناامنی و ناامیدی، برای امنیت مردم میدان تلاش کنید، از زحمات نیروی انتظامی برای خدمت به کشور و مردم قدردانی می کنیم.

مأموریت اربعین صفحه زرینی در کارنامه افتخارات فرج است

این مقام مسئول با پرهیز از ایفای نقش مطلوب و موثر فرجا در کنگره معنوی و بزرگ اربعین حسینی (ع) گفت: نیروی انتظامی در مأموریت اربعین حسینی (ع) نیز صفحه طلایی دیگری را به کارنامه اضافه کرد. از افتخارات این نهاد انقلابی

وزیر کشور در ادامه نیروی انتظامی را اقتدار، اقتدار، مجاهدت و برخورد هوشمندانه و مدبرانه در صحنه های میدانی و عملیاتی دانست و تاکید کرد: نیروی انتظامی کشور اقدامات ارزنده ای در مقابله با فتنه ها و توطئه های کشور انجام داده است. متنفران

وحیدی با بیان اینکه دشمنان از پیشرفت کشور نگران و عصبانی هستند، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف به دستاوردهای مطلوبی دست یافته است و پیشرفت روزافزون موجب خشم دشمنان و بدخواهان نظام و مردم شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمن برای آسیب رساندن به کشور به هر حربه و توطئه ای متوسل می شود، تاکید کرد: بخش بزرگی از توطئه دشمن در مرزها معطوف به عملیات روانی است و روایت های دشمن را مبتنی بر دروغ و تقلب دید. و با تمرکز بر جنگ و توطئه ما ترکیبی هستیم.

وزیر کشور درباره تجربیات نیروی انتظامی در ماموریت های مختلف گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی کشور در زمینه مقابله با توطئه ها و جنگ تلفیقی دشمن قوی عمل کرده است و باید همچنان قوی و هوشمندانه داشته باشیم. برخورد خردمندانه در برابر توطئه ها و تهدیدهای جدید دشمنان».

اقتدار و هوشمندی پلیس برای حفظ امنیت

من باید بگویم؛ فرمانده نیروی انتظامی کشور نیز در این دیدار به تنوع، گستردگی و پیچیدگی ماموریت های پلیس اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی همواره با حداکثر توان، مقتدر، هوشمند و هوشمند در عرصه صیانت از امنیت، آرامش است. مردم و ارزش های والای انقلاب اسلامی و نظم و امنیت کشور پابرجاست.

سردار حسین اشتری با بیان اینکه فراجا یک نهاد ولایی، انقلابی و مردمی است، یادآور شد: هجمه دشمن به فراجا نشان از کارآمدی و کارآمدی نهاد انقلابی، استانی و مردمی دارد و البته حمایت مردم از نیروی انتظامی بزرگترین سرمایه ماست.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: ما مدافعان انقلاب اسلامی و مردمی با روحیه و اعتقاد دینی، انقلابی و ولایتمداری هستیم و امنیت مردم خط قرمز ماست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/