به روز رسانی ویدیو ✨️ چت صادقانه با لین


یکی از کلیدهای خوشبختی در این زندگی، یافتن شجاعت برای رها کردن چیزهایی است که قابل تغییر نیستند.

در جایی که هستید و امروز چگونه هستید خود را دوست داشته باشید. از سفر به سمت هدف خود و از تک تک مراحل در مسیر تبدیل شدن به شادترین و سالم ترین نسخه خود لذت ببرید.

ویدیو را در فیس بوک تماشا کنید -یا- ویدیو را اینجا در وبلاگ من در زیر تماشا کنید…

زندگی در لحظه ✨️ دارم دیساوتومی طولانی کووید بنابراین متوجه شدم که تماشای این ویدیو ممکن است سخت باشد، اما… به هر حال من روز خوبی را سپری می کنم! به روز رسانی شخصی، چت الهام بخش و یادگیری به خودت را دوست داشته باش کجا هستید و چگونه هستید – امروز. 💕

الان بیش از یک هفته است که می خواهم این را برای شما بفرستم. 🙂 من جمعه قبل از گذشته به صورت زنده رفتم، و در نهایت از بحثی که داشتیم لذت بردم – و می‌خواستم از شما هم دعوت کنم که به آن بپیوندید.

من اخیراً در کارها کمی کند هستم. 😉 در واقع هفته سختی بود، اما من به این ویدیو بازمی گردم، زیرا… دارم متوجه می شوم که چه چیزی در چند ماه گذشته مرا از نظر احساسی درگیر کرده است، و به فکر این هستم که در مورد آن چه کنم.

من در این پست اخیر در مورد آن صحبت کردم: “برخورد با محرک ها”. مریض بودن و خانه نشینی برای مدت طولانی به طرز باورنکردنی منزوی است، و مردم در زندگی من در حال حاضر بسیار متفاوت با من رفتار می کنند (که بیشتر آن را درک می کنم) و فکر می کنم … همانطور که در ویدیو گفتم، من واقعاً فقط می خواهم همانطور که هستم پذیرفته شوم. (الان) و حداقل به همان اندازه که خودم آن را قبول دارم.

من هنوز همه چیز را در ذهنم و در دفتر خاطراتم انجام می دهم. 🙂 در ضمن میخواستم ویدیو و این بحث رو اینجا هم با شما به اشتراک بذارم. همانطور که همه چیز در ذهن من آشکار می شود، و تا جایی که بتوانم، افکارم را با شما در میان می گذارم – مثل همیشه. چون فکر می کنم این یک سفر عالی است، به سمت شما کار می کند شادترین جای شاد در زندگی ، اما همچنین… یافتن شادی در خود سفر.

شما زیبا و قوی هستید

فعلاً آن را کنار می گذارم زیرا باید سعی کنم برای خودم چیزی برای خوردن درست کنم. دیروز ماهی سالمون کبابی و کلم بروکلی بخارپز کردم، و روز قبل آن «تخم مرغ در یک کاسه» (یک گوشت خوک و کلم چرخ کرده ساده) – تقریباً همان چیزهایی که قبلاً می خوردم، تکرار می کنم که با شما به اشتراک گذاشتم. این دفتر خاطرات غذایی یک هفته ای کم کربوهیدرات 😉

اوه، و من این نقل قول را در همان ابتدای این یادداشت چسباندم زیرا واقعاً این هفته با من صحبت کرد:

یکی از کلیدهای خوشبختی در این زندگی، یافتن شجاعت برای رها کردن چیزهایی است که قابل تغییر نیستند.

من مطمئن هستم که هر بار که آن را می خوانید برای افراد مختلف یا حتی در مراحل مختلف زندگی شما معنای متفاوتی خواهد داشت. این واقعاً در حال حاضر با من صحبت کرد زیرا چیزهای خاصی وجود دارد که نمی توانم تغییر دهم و به طرز شگفت انگیزی با آنها برخورد می کنم – با لطف و حوصله – و چیزهای دیگری که هر چیزی را برای تغییر یا اصلاح می دهم، که نمی توانم، که در حال حاضر بسیار سخت است. .

فکر کردم ممکن است موضوعی باشد که در پست های بعدی بیشتر می توانیم بررسی کنیم…

مجدداً از شما برای همه سخنان و یادداشت های محبت آمیز شما سپاسگزارم! 💕

من مشتاقانه منتظرم تا به زودی بیشتر با شما چت کنم.

من دوست دارم نظرات شما را بشنوم، و همچنین: اوضاع با شما چگونه پیش می رود!

بهترین،
لین تری
با نام مستعار @LowCarbTraveler

ps من تعدادی از سفارش‌های مورد علاقه‌ام را برای این هفته در آن ویدیو به اشتراک گذاشتم، بنابراین در اینجا پیوندها و کدهای تخفیف برای آن‌ها وجود دارد – اگر می‌خواهید خودتان را درمان کنید! یا چیزها را کمی با هم مخلوط کنید:

فقط نانوایی بدون شکر ساخته شده است
* کد تخفیف: LOWCARBTRAVELER

میله‌های کتو کامل – راز 45% تخفیف لینک:
https://www.travelinglowcarb.com/45off
کد تخفیف من LYNN20 با 20٪ تخفیف برای هر چیز دیگری است – اما آنها از دوشنبه 40٪ تخفیف خواهند داشت پس قطعا منتظر آن باشید! این پیوند باید از صبح دوشنبه (23 مه) برای بهترین معامله ای که امسال داشته اند کار کند: https://perfectketo.com/md/lynn

ChocZero – بهترین شکلات های کم کربوهیدرات کتو دوستانه
* کد تخفیف: TRAVELINGLOWCARB

همچنین، معامله Keto Krate در حال حاضر این است:
با این لینک 25% تخفیف + راهنمای Keto Kickstart دریافت کنید

سرویس تحویل غذای سالم و کم کربوهیدرات که من از آن استفاده می‌کنم، Evolve است، و این پیوند 20 درصد تخفیف به شما می‌دهد. من مستقیماً از منوی وب سایت آنها سفارش می دهم (لازم نیست مشترک شوید): https://travelinglowcarb.com/evolve یا کد تخفیف من LOWCARBTRAVELER با 20٪ تخفیف است.

چت تصویری طولانی کووید دیسائوتونومی

اینستاگرام کم کربوهیدرات @lowcarbtraveler @lowcarbtraveler pinterest کربوهیدرات کمNetrition – فروشگاه برتر تغذیه اینترنت!


جعبه اسنک کم کربوهیدرات