بهترین غذا برای تنظیم قند خون در مردان – دکتر رویا هادیمیان


بهترین غذا برای تنظیم قند خون در مردان

محققان می گویند مشکل قند خون بالا در مردان را می توان با یک مکمل غذایی ساده درمان کرد. با افزایش سن ، حفظ سلامت جسمانی نیاز به توجه بیشتری دارد. دو مشکل شایع در مردان که با افزایش سن ایجاد می شود ، مشکلات جنسی و قند خون بالا است. با این حال ، این دو مشکل را می توان با تغییر شیوه زندگی به راحتی حل کرد. برای حل این مشکلات ، دانشمندان یک مکمل غذایی معمول تجویز می کنند.

بر این اساس ، محققان می گویند عنصر روی می تواند مشکل جنسی را حل کرده و قند خون را در مردان افزایش دهد. روی یکی از مواد معدنی حیاتی مورد نیاز بدن است که می تواند مشکلات افراد را به طرق بی شماری حل کند. افراد می توانند با مصرف غذا یا مکمل های غذایی که در داروخانه ها به فروش می رسند ، نیاز بدن خود به روی را برآورده کنند.

افراد مبتلا به دیابت به دلیل ناتوانی در تولید یا کاهش اثربخشی ، قند خون بالا را تجربه می کنند. مطالعات متعدد نشان می دهد که روی می تواند قند خون را تنظیم کرده و حساسیت بدن به انسولین را افزایش دهد. همچنین شواهدی وجود دارد که مصرف مکمل های روی می تواند به کنترل دیابت در کوتاه مدت و بلند مدت کمک کند.

از سوی دیگر ، دانشمندان آمریکایی در تحقیقات خود دریافتند که بین تستوسترون در مردان و میزان روی در بدن رابطه مستقیم وجود دارد. تستوسترون نقش مهمی در جنسیت مردان دارد. در این مطالعه ، جوانان رژیم غذایی نداشتند. سطح تستوسترون در 75 درصد از این افراد پس از 20 هفته به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و منجر به کاهش میل جنسی می شود.

مطالعات آزمایشگاهی روی حیوانات نیز ارتباط بین تستوسترون و روی را تایید کرده است. موش هایی که روزانه 5 میلی گرم مکمل روی دریافت می کردند نسبت به سایر موش ها رابطه جنسی پایدار و بهتری داشتند.

برای استفاده از رژیم غذایی آنلاین دکتر روی هادیمیان ، روی پیوند زیر کلیک کنید:

رژیم آنلاین دکتر روی هادیمیان را دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید