بلغور جو دوسر خانگی سالم تریل میکس


آیا به دنبال یک دستور العمل آسان و سالم بلغور جو دوسر خانگی هستید که بتوانید در هر روز از سال به آن اعتماد کنید؟ بفرمایید! این دستور تهیه بلغور جو دوسر سالم و خوشمزه بر اساس جوی قدیمی، میوه‌های خشک، آجیل، دانه‌ها و چیپس‌های شکلات تلخ است – چیزهایی که می‌توانید در تمام طول سال در دسترس داشته باشید. این دستور تهیه بلغور جو دوسر خانگی سالم تریل مانند پیاده روی در جنگل است: فقط به خوردن آجیل، دانه ها و میوه های خشک در میان بیشه ای از درختان کاج معطر فکر کنید، در حالی که در حال حفاری در این گیاه وگان، بدون گلوتن و مغذی هستید. کاسه بلغور جو دوسر. این دستور 10 دقیقه‌ای را برای آماده‌سازی غذا نیز تهیه کنید: چهار وعده از این کاسه‌های جوی دوسر سالم را در ظرف بچینید، آن‌ها را در ظروف دربسته سرد کنید، و سپس آن‌ها را برای صبحانه‌های آماده در طول هفته همراه خود ببرید. بچه ها هم این دستور غذا را دوست خواهند داشت!

بلغور جو دوسر خانگی سالم تریل میکس

بلغور جو دوسر خانگی سالم تریل میکس

من همچنین امروز به چند سوال مهم شما در مورد بلغور جو دوسر پاسخ می دهم.

آیا بلغور جو دوسر فاقد گلوتن است؟

پاسخ بله است! جو به طور طبیعی یک دانه بدون گلوتن است. با این حال، بسیاری از یولاف‌ها در کارخانه‌ای مانند غلات حاوی گلوتن فرآوری می‌شوند، بنابراین اگر به دلایل پزشکی باید از گلوتن اجتناب کنید، به دنبال جوی باشید که گواهی بدون گلوتن دارند تا اطمینان بیشتری به شما بدهد.

بلغور جو دوسر خانگی سالم تریل میکس

آیا جو دوسر غلات کامل است؟

بله، جو دوسر همیشه غلات کامل است، چه جو دوسر قدیمی (که جو دوسر نورد نیز نامیده می شود) یا جو دوسر فولادی بخرید. آنها از کل هسته دانه جو دوسر استفاده می کنند: جوانه، آندوسپرم و سبوس.

بلغور جو دوسر خانگی سالم تریل میکس

چاپ

ساعت نماد ساعتکارد و چنگال نماد کارد و چنگالپرچم نماد پرچمپوشه نماد پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامpinterest نماد pinterestفیس بوک نماد فیس بوکچاپ نماد چاپمربع ها نماد مربعقلب نماد قلبقلب جامد نماد قلب جامد

شرح

اگر به دنبال دستور العمل های آسان و سالم بلغور جو دوسر خانگی هستید، دیگر به دنبال آن نباشید! این بلغور جو دوسر خانگی سالم بدون گلوتن وگان دارای خواص خوب جو، آجیل و دانه ها است.


جو دوسر:

تاپینگ میکس تریل سالم:


  1. آب و شیر گیاهی را در یک قابلمه متوسط ​​بریزید و بگذارید بجوشد. حرارت را کم کنید و جو و دارچین را اضافه کنید. خوب هم بزنید، سپس بپزید و مرتباً هم بزنید تا غلیظ و نرم شوند، حدود 5 دقیقه.
  2. جو پخته شده را بین 4 کاسه تقسیم کنید. هر کاسه را با یک چهارم گردو، تخمه آفتابگردان، نارگیل، کرن بری، انجیر و چیپس شکلات پر کنید.
  3. بلافاصله سرو کنید.

یادداشت

می توانید این کاسه ها را با قرار دادن وعده های غذایی در یک غذا آماده کنید میسون یا وک شیشه و پوشاندن آنها. تا یک هفته در ظرف دربسته در یخچال نگهداری شود. این دستور پخت به خوبی گرم یا سرد سرو می شود. آجیل ها ممکن است در صورت نگهداری 24 ساعت یا بیشتر نرم شوند، بنابراین برای بهترین نتیجه قبل از خوردن آجیل را میل کنید.

  • زمان آماده سازی: 5 دقیقه
  • زمان پخت: 5 دقیقه
  • دسته بندی: صبحانه
  • غذا: آمریکایی

کلید واژه ها: بلغور جو دوسر خانگی، مخلوط تریل سالم، مخلوط تریل سالم است، بلغور جو دوسر بدون گلوتن است، دستور العمل های بلغور جو دوسر سالم

برای دستور العمل های بیشتر بلغور جو دوسر سالم، موارد زیر را بررسی کنید:

پای کدو تنبل جو دوسر شبانه
کیک هویج جو دوسر شبانه
جو دوسر شبانه گیلاس شکلاتی تیره
کاسه بلغور جو دوسر فلورانسی
جو دو سر برش فولادی کرن بری گلابی
جو کرن بری شکلاتی کره بادام زمینی پخته شده

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.