بصیرت برای پیشرفت کشور لازم است/ مردم فریب عوامل داخلی دشمن را نخورندفاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد و کلات در شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی تهران نیوز، بصیرت را لازمه پیشرفت کشور دانست و اظهار داشت: مردم ایران همواره نشان داده اند که دارند. توطئه گران هستند و اهداف شوم دشمنان خود را شناسایی و خنثی می کنند.»


بیشتر بخوانید:

شورش مردم انقلابی ورامین علیه سدینیست ها


وی افزود: البته درگذشت مهسا امینی مردم ایران و مسئولان را متاثر کرد و مردم با خانواده آن مرحوم ابراز همدردی کردند، اما سران قوای سه گانه اعلام کردند که آماده پیگیری پرونده هستند. از متوفی امینی با قدرت و سرعت.

نماینده مردم مشهد و کلات در شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی و انقلاب اسلامی با طراحی های خود عوامل خود را در داخل سازماندهی کردند و آشوب به راه انداختند اما مردم فریب عوامل دشمن را نخوردند و صفوف خود را از هم جدا کردند. از سخنرانان

رحمانی خاطرنشان کرد: مردم ایران همواره نشان داده اند که با انقلاب اسلامی و نظام با بصیرت همگام هستند و آگاهانه از ارزش های نظام خود دفاع می کنند و خود را از سلطنت طلبان، مخالفان و فتنه گران جدا می کنند.

وی تصریح کرد: منافقین که سابقه جنایات زیادی در کشور دارند در کمپین شرکت کردند و فکر می کردند می توانند نظام را به مشکل برسانند اما مردم با نیت و علم خود مردم غرض ورزی را در ابدیت تحقیر کردند.

نماینده مردم مشهد و کلات در شورای اسلامی تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز جمعه اول مهر نشان داد که دشمنان به خود بازگشته اند و مردم همیشه با شور و شوق برای انتخاب همیشه در صحنه هستند. بستر شورشیان

رحمانی تصریح کرد: اغتشاش گران قطعا در حضور مردم منزوی می شوند و نمی توانند اهداف ناگوار خود را در کشور پیاده کنند.

انتهای پیام/*