برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان ری در کیامادشتگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزدر این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی موسوی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت با اشاره به روایات، تاریخ اسلام و نقش مهم رسانه ها در تنویر افکار عمومی گفت: امام علی(ع) (علیه السلام) و امام حسین (علیه السلام) و ائمه اطهار با تبلیغات رسانه ای در اذهان عمومی. مردم شهید دادند و این نشان دهنده قدرت رسانه در تغییر نگاه ملت به حق است و باید مراقب بود که به هیچ وجه حقوق مردم تضییع نشود.
وحید خسروآبادی رئیس شورای اسلامی شهر قیامدشت در ادامه جلسه ضمن تسلیت پیشاپیش ایام محرم الحرام، اولویت اصلی شورای شهر را اجرای عدالت در توزیع عادلانه پروژه های عمرانی و خدماتی در تمامی مناطق دانست. . بخشی از شهر و افزود: مهمترین اقداماتی که در برخورد با عدالت و انصاف در اجرای پروژه های عمرانی انجام می دهیم موارد دیگری از جمله کاهش هزینه ها، پیگیری جذب سرمایه گذار در بخش خصوصی مانند ساخت و ساز است. مدرسه ای عربی که انشالله تا دهه فجر به بهره برداری می رسد، توجه به نخبگان از اولویت های مهم، فعال سازی کمیسیون های تخصصی، خدمات رسان برای رفع مشکلات مردم، پاسخگویی هر روزه به مطالبات مردمی این هفته توسط اعضای شورای اسلامی و دیدار با مردم در مساجد که عملاً منجر به برنامه ریزی جامع شد و بودجه ریزی مطلوبی انجام شد و برای شهرداری این نوید را می دهد که سال 1401 سال خوبی برای خدمات رسانی به مردم خواهد بود. مردم، ما آن را در برنامه کاری خود قرار دادیم.
وی در پایان افزود: از تمامی اصحاب رسانه که با انتقادات و پیشنهادات خود مدیریت شهری را در جهت ارائه کارنامه خوبی برای مردم یاری می کنند قدردانی می کنم.
حسین ترکاشوند شهردار قیامدشت نیز ضمن قدردانی از زحمات تمامی اصحاب رسانه گفت: در گذشته و با ورود به عصر اطلاعات و تکمیل آن همواره بحث نقش برجسته و مهم رسانه ها مطرح بوده است. . دسترسی به اخبار آسان شده است و امروزه با وجود فضا، خبرنگاران مجازی می توانند بازوان قدرتمندی برای مدیریت شهری باشند زیرا مردم زحمتکش می توانند به سرعت همه مشکلات را به ما منتقل کنند و ما را از مسائلی که از دید ما پنهان مانده است آگاه کنند. کمبود نیروی انسانی همیشه وجود دارد و تقاضا داریم رویه تقویت شود.
شهردار کیامدشت در ادامه به ارائه اقدامات مجموعه مدیریت شهری پرداخت و گفت: با گذشت پنج سال از جدایی کیامدشت از تهران اتفاقات خوبی برای شهر افتاده است و وضعیت کنونی را نمی توان با گذشته مقایسه کرد و موفقیت به همین دلیل است. . لطف خداوند، اهتمام، تعامل و درایت اعضا. شورای اسلامی صبر مردم، پرسنل زحمتکش و اصحاب رسانه است
ترکاشوند در ادامه به نقاط مثبت و پتانسیل های شهرستان قیامدشت اشاره کرد و افزود: یکی از ظرفیت های بالقوه قیامدشت شهرستان خاوران با 4 هزار واحد صنعتی و تولیدی فعال است که قادر است محصولات خوبی را ارائه و برای نزدیک به 30 هزار نفر اشتغال ایجاد کند. مردم. اینکه نیاز به ورود بیشتر رسانه ها به ظرفیت های مهم شهرستان کیامادشت وجود دارد
وی ادامه داد: طبق آمار بودجه شهرداری قیادشت در چهار سال گذشته 64 درصد عمرانی و 36 درصد هزینه های جاری انجام شده که یکی از دلایل اصلی آن کمبود نیروی انسانی کافی و به تبع آن است. کاهش هزینه های پرداخت. منفعت و منفعت داشت و این در کل دویست میلیارد تومان در برنامه مدیریت دولتی تا پایان سال بود.
حسین ترکاشوند در ادامه با اشاره به پروژه های در دست ساخت شهرداری قیامدشت اظهار داشت: از پروژه های کلیدی مدیریت شهری می توان به احداث مخزن ده هزار متر مکعبی با 8 میلیارد تومان، احداث هنرستان 300 دانش آموزی با اعتبار 80 میلیارد اشاره کرد. تومان سرانه فضای سبز در سال 96 طبق آمار برای هر نفر 3 متر مربع بوده که امروز به بیست متر مربع رسیده است، احداث پارک جدید با 12 میلیارد تومان، احداث سالن ورزشی بهسازی سرانه در ضلع شرقی شهر به مساحت دو هزار و دویست متر مربع، اجرای طرح سرشماری و ممیزی بیش از 15000 واحد مسکونی به پایان رسیده است و پس از اتمام آن، میزان قابل توجهی را شاهد هستیم. میزان ضایعات و عوارض به بودجه شهرداری، بحث کاشت 15 هزار مترمکعب درخت در سطح شهر، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز اضافه می شود. پروژه مانیتورینگ تصویری سوله ای سیصد متری با اعتباری نزدیک به 22 میلیارد تومان است که نقش بسزایی در افزایش درآمدهای سرانه مختلف در شهرستان خواهد داشت.
حسین سبحانی عضوشورای اسلامی شهر قیامدشت وعضو شورای اسلامی شهر ری در ادامه حرکت اصحاب رسانه در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وشهرستان برای ارتقای رشد و تعالی فرهنگ، افزایش آگاهی مردم و پیشرفت و توسعه بیشتر، نشان دادن اقدامات خوب. مدیریت شهری کیامادشت افزود: امروز اگر نگاهی کلی به شهر کیامادشت داشته باشیم می توان جلوه عینی تلاش های شهر شهری را کاملا احساس کرد. مدیریت در سطح شهرستان و حضور چندمین بار فرماندار سابق و فعلی در شهرستان کیامدشت برای افتتاح پروژه ها گواه این امر است، حقیقت ادعا این است که نتیجه آن بهره مندی مردم از پروژه های مختلف عمرانی است. کمترین. جای کار زیاد است و باید با عمل به شعارهای انتخاباتی به اعتماد مردم احترام بگذاریم.
وی همچنین عمده ترین مشکلات شهرستان کیامداش را موانع چهارصد سایت، نبود خدمات رسان متعدد در سطح شهر و حمل و نقل عمومی در بحث اتوبوس و سایر مسائل دانست و بر تعامل مسئولان شهری و شهرستان تاکید کرد. از تهران برای حل آنها.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از زحمات و تلاش خبرنگاران شهرستان رو با اهدای گواهی قدردانی شد.

انتهای پیام/