برگزاری مراسم ازدواج آسان ۱۰ زوج جوان در باقرشهربه گزارش خبرنگار شبکه خبری تهران نیوز، به مناسبت عید سعید فطر و با مشارکت مجمع خیرین خادمین شهدا، مجتمع گردشگری و پذیرایی شمس العماره، امام جمعه بخش کهریزک و حوزه اصناف سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) مراسم ازدواج ۱۰ زوج جوان در باقرشهر برگزار شد.

نکته حائز اهمیت در برگزاری این مراسم پدر مالک مجتمع گردشگری و پذیرایی شمس‌العماره(متولی و خیر اصلی مراسم) حاج ناصر طائی بود، اما با این وجود فرزند ایشان در برپاییاین جشن تعلل و تاخر نداشت.

در برپایی این مراسم تلاش شده بود تا تمام آیتم‌های یک جشن عروسی تمام عیار فراهم شده و زوج‌های جوان و خانواده‌های ایشان کمبودی حس نکنند.

حامد اسماعیل نژاد موسس قرارگاه جهادی و مجمع خیرین خادمین شهدا در مصاحبه باخبرنگار تهران نیوز گفت: هدف از برگزاری چنین مراسمی برگزاری جشن ازدواجی کامل با رعایت کرامت زوج‌های جوانی است که توان مالی برپایی جشن در ابتدای زندگی خود را ندارند.

اسماعیل‌نژاد با اشاره به فوت بانی اصلی مراسم یاد صده گفت: خبری که شب قبل از برپایی مراسم شوک سنگینی به برگزارکنندگان آن داد لبیک خیر بزرگ حاج ناصر طائی به دعوت حق بود.

وی افزود: با این حال در برگزاری این مراسم هیچ تغییری احساس نشده و فرزند ایشان همراهی کامل را در برپایی جشن ازدواج زوج‌های جوان داشت.

گفتنی است این مراسم که برای اولین بار در جنوب استان تهران برگزار شد، به همت بانیان آن به صورت دوره‌ای و به فاصله‌ی چند ماه مجددا انجام خواهد شد.