برپایی «نمایشگاه» زمینه تحرک و پویایی صنعت ساختمان را می کندبه گزارش خبرنگار بازار، شامگاه محمدرضا آلوستانی سه شنبه در مراسم افتتاح بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان در گرگان اظهارکرد: حضور فعالان صنعت ساختمان می‌تواند زمینه فروش مستقیم کالاها و خدمات درمانی و محصولات تولیدی در بخش ساختمان را افزایش دهد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان ادامه داد: یکی از معضلات صنعت فعلی ساختمان بین تولیدکنندگان و بازار مصرف است که نمایشگاه های برپایی می تواند با حذف بین مشتری و تولید کننده زمینه رونق بیشتر ساختمان را به دنبال داشته باشد.

وی افزود: حضور در نمایشگاه ها می تواند زمینه معرفی تولیدکنندگان صنعت ساختمان را به بازارهای نوظهور ارائه کرده و عاملی را در صنعت ساخت و ساز پویایی ارائه کند.

آلوستانی گفت: محصولات و خدمات متنوعی در بخش ساختمانی وجود دارد که توسط شرکت های کوچک و بزرگ به مشتریان ارائه می شود.

رئیس سازمان مهندسی ساختمان گلستان اضافه کرد: نمایشگاه بین المللی می تواند این فرصت را برای شرکت ها، تولید و بازرگانان این حوزه فراهم کند تا فعالیت های خود را به هزاران مخاطب معرفی کنند.

وی گفت: از سوی دیگر، آن دسته از افرادی که محصولی برای ارائه می دهند و جزوه مهندسان و پیمانکاران صنعت ساختمان می شوند هم می توانند با شرکت در نمایشگاه بین المللی صنایع ساختمانی با آخرین محصولات، فناوری ها و تجهیزات ساخت و سازها شناخته شوند. .