برندون نیمو شاید پاسخی باشد که متز به دنبال آن بود


بوستون – بازیکن اصلی ای که متز در تمام زمستان به دنبال آن بوده است شاید در مقابل آنها قرار داشته باشد.

در تیمی که در خط دفاع این فصل پیشرفت چشمگیری داشته است ، توسعه براندون نیمو در مرکز برجسته است و این ایده را که ارتقاء موقعیت برای متس ضروری است از بین برد.

نیمو در این فصل با سه برآمد بالاتر از متوسط ​​در این فصل به عنوان بازیکن اصلی وارد بازی شد و او را در صدک 86 ام در بین بازیکنان پست قرار داد. بعد از آن فصل 2020 فرا رسید که در آن زمانی که او در میانه میدان بالاتر از حد متوسط ​​بود ، منفی چهار بود ، که این باعث تردید می شود که او می تواند به تصمیم بلند مدت سازمان در آنجا تبدیل شود. نیمو در فصل های گذشته نیز نتوانست به عنوان یک بازیکن مرکزی عالی عمل کند.

زمستان گذشته ، متس گزینه هایی مانند جرج اسپرینگر و جکی بردلی جونیور را برای میدان میانه دنبال کرد ، اما وقتی هیچ یک از آنها باقی نماند تا نیمو یک ضربه دیگر به ثمر برساند و کوین پیلار به عنوان ذخیره ذخیره شد. نیمو ، با کمک مربی خارجی تونی تاراسکو ، از این فرصت استفاده کرد.

“[Nimmo] لوئیس روخاس ، سرمربی این تیم گفت: “تونی تاراسکو و او خیلی خوب با هم کنار آمدند. این در طول آموزش بهار شروع شد. من فکر می کنم نیمو در فصل خارج از فصل بسیار متعهد به این کار است ، اما با تونی ملاقات می کنم ، فکر می کنم او پیشرفت بیشتری کرده است و راحت تر با توپ وارد می شود ، غواصی می کند ، دیوار را می بندد ، فاصله بسیار خوبی را حفظ می کند و می پرد ، بپرید ، سعی کنید اوایل امسال هومر را بگیرید و بدزدید ، بنابراین او کارهایی را انجام می دهد که در چند سال گذشته نتوانسته انجام دهد ، بنابراین من فکر می کنم او همچنان به بهبود خود ادامه می دهد. “

براندون نیمو
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

اولین تصحیح تاراسکو با نیمو از او خواست تا عمیق تر بازی کند. با پیشرفت فصل ، سطح راحتی نیمو به قدری افزایش یافت که در صورت نیاز سطح کمتری بازی کرد.

تاراسکو گفت: “سال گذشته او از بازی بی تجربه رنج زیادی برد.” امسال او عمیق تر شروع کرد و توانست پرش های بهتری را به دست آورد و لحظات مناسبی را برای بازی انتخاب کرد. “

نیمو افزایش سرعت پا در آخرین فصل خارج از فصل را عامل مهمی عنوان کرد.

نیمو گفت: “این به من اجازه داد آن توپ های مرزی را بهتر ببندم.” “ما در ابتدای سال عمیق تر بازی کردیم ، و سپس توپ ها آنقدرها پرواز نمی کردند ، بنابراین من در طول راه تعدیلاتی انجام دادم. من در یک ثانیه به مرحله برنده اشاره می کنم ، فکر می کنم این اجازه را به من داد تا نمایشنامه هایی را بازی کنم که فقط یک موی خارج از محدوده بودند ، من موفق شدم به آنجا برسم. این به من اعتماد به نفس می دهد که روی تعداد زیادی توپ دیگر قدم بزنم. “

اگر متز قصد داشت خفاش دومینیک اسمیت را در ترکیب نگه دارد ، بهبود نیمو در مرکز ضروری بود. جف مک نیل در هفته های اخیر مدعی این سمت بوده است.

عدم قطعیت میدان در فصل آینده از آژانس رایگان آینده مایکل کانفورتو بیشتر از هر چیز مربوط به میدان مرکزی ناشی می شود. به صورت توهین آمیز ، Nimmo یکی از سازنده ترین سازندگان است. نیمو دو ماه زودتر در این فصل با شکستگی رباط در دست چپ خود را از دست داد. در این ماه نیمو تقریباً دو هفته را با کشیدگی ران راست از دست داد.

روهاس می گوید: “او کارهایی را انجام داده است که در چند سال گذشته نتوانسته انجام دهد ، بنابراین من فکر می کنم او همچنان به بهبود خود ادامه می دهد.” “به همین دلیل است که من می گویم او یک بازیکن مرکزی است و تنها در صورتی می تواند یکی از بهترین بازیکنان میانی در بیس بال باشد که هر ساله مانند گذشته رشد طبیعی خود را ادامه دهد.

“او مهاجم واقعا خوبی است ، در حال تقویت است. من فکر می کنم او می تواند برای قدرت بیشتر از خودش ضربه بزند و نشان خواهد داد ، بنابراین من فکر می کنم در هر زمینه ای براندون همچنان بهتر می شود. “

دیدگاهتان را بنویسید