برنده CTCT 2021 – سارا مادلین را کشف کنید


برنده CTCT 2021

من واقعاً عاشق این اجتماع هستم. هر زمان که احساس می کنم انگیزه من آن چیزی نیست که می خواهم ، با شما بچه ها مشورت می کنم. در بین همه شما تشویق های زیادی وجود دارد و نتایج واقعا شگفت انگیزی وجود دارد که همیشه به من نیاز مورد نیاز را می بخشد! این امر به ویژه در مواقع و به محض این که ما چالشی را ایجاد می کنیم صادق است ، زیرا شما بچه ها کار فوق العاده سختی را انجام می دهید – و نتایج نشان می دهد!

در واقع ، من دائماً از نتایجی که با چالش های LSF ، برنامه های رژیم غذایی و تمرینات بدست می آورید شگفت زده می شوم. منظورم این است که می دانم آنها برای من کار می کنند ، اما واقعیت دارد خیلی زیاد ببینم آنها چقدر برای شما مفید هستند

و به تازگی ، من واقعاً دوست دارم که چگونه پیوستن به جامعه LSF ما به بسیاری از شما کمک کرده است که نه تنها بدن خود ، بلکه روشهای مراقبت از خود را نیز به طور جدی کل زندگی خود تغییر دهید!

یک نوزاد LSF وجود دارد چنین مثال خوبی از این. من می خواهم شما را با برنده ما در چالش Crop Top Crunch Time آشنا کنم: سارا مادل!

فقط کافی است به این عکس ها برای تغییر نگاه کنید. او قطعاً آماده برش است!

به عنوان مثال ، اگر نه لعنتی چشمگیر ، بعد نمیدونم چیه! سارا کاملاً به همه چیزهایی که LSF ارائه می دهد متکی است و می توانید بگویید که او به نتایج شگفت انگیزی دست یافته است. و من مخصوصاً داستان او را دوست دارم زیرا او نیز مانند من دختری مبتلا به کم کاری تیروئید است!

من خیلی از داستان سارا که می خواستم آن را با همه شما به اشتراک بگذارم. بنابراین ما یک مصاحبه کوچک با او انجام دادیم.

پرسش و پاسخ با سارا

LSF: کمی در مورد خودتان بگویید.

سارا: من از یک شهر کوچک در جنوب غربی انتاریو ، کانادا هستم. من همه چیز را در طبیعت دوست دارم: درختان ، گیاهان ، پیاده روی در طبیعت ، پیاده روی ، قایق سواری ، گردش در ساحل ، شنا ، باغبانی ، کمپینگ. همه چیز فعال در خارج از خانه معمولاً کار من است!

LSF: چه زمانی با LSF شروع کردید؟

سارا: من در پایان دسامبر 2020 ، درست قبل از LSF30 ، که اولین چالش من بود ، به LSF ملحق شدم ، وای ، آیا او هرگز من را برای موفقیت آماده کرد! من واقعاً می خواستم مدت زیادی بدون گلوتن و بدون لبنیات باشم ، اما هنوز نظم و انضباط شخصی نداشتم.

این چالش باعث شد با آن کنار بیایم برنامه غذایی هیپو 101 بدن گرمچون من همکار کم کاری تیروئید و دوست دختر هاشیموتو هستم.

LSF: بعد از آن چالش چه احساسی داشتید؟

سارا: حذف گلوتن و محصولات لبنی و پیروی دقیق از این راهنمای رژیم در این ماه زندگی شما را تغییر داد. من سرانجام انرژی خود را بازیافتم – و منظورم این است که من تقریباً چیزی نداشتم ، همیشه حوالی ساعت 2 یا 3 بعد از ظهر به دیوار آجری می کوبیدم و آرزوی خواب می کردم.

من سالها بعد از تمرین وزن کم کردم! حقیقت در رژیم غذایی من بود.

اگرچه کاملاً تمیز بود ، متوجه شدم که به اندازه کافی غذاهای مناسب نمی خورم. غذای من متعادل نبود. برنامه غذایی کتی ، همراه با برنامه LSF سرانجام سفر کاهش وزن را آغاز کردم و ابزارهایی را برای تغییر زندگی به من داد.

LSF: آیا هنوز به برنامه غذایی خود پایبند هستید؟

سارا: من اکنون بصورت شهودی غذا می خورم و از برنامه های غذایی LSF خود برای تنظیم و متعادل کردن روزهایم استفاده می کنم. من از ماه دسامبر تقریبا 20 کیلو وزن کم کرده ام و احساس خوبی ندارم زیرا نمی دانم چه زمانی! من از تن دهی بسیار خوشحالم که بالاخره می بینم و به لطف LSF از نظر روحی و جسمی در جای خوبی قرار دارم.

LSF: ما دوست داریم بشنویم که احساس خوبی دارید! چه چیزی به شما کمک می کند تا در مسیر خود باشید؟

سارا: چیزی که به من الهام بخش و انگیزه می دهد تا ثابت قدم باشم این است که بتوانم بهترین احساس را نه تنها برای خودم بلکه برای خانواده ام داشته باشم. من می خواهم الگوی خوبی برای فرزندانم باشم تا بتوانند یک سبک زندگی سالم را انتخاب کنند.

خوردن و ورزش مرا در سالم ترین حالت روحی ، عاطفی و جسمی قرار می دهد و هیچ چیز بر این احساس غلبه نمی کند.

LSF: در مورد LSF چه چیزی را دوست دارید؟

سارا: بخش مورد علاقه من در این جامعه صداقت ، حمایت ، الهام ، انگیزه و تشویق همه زنان شگفت انگیز است! واقعاً و واقعاً مهم است که سفر خود را با زنان همفکر و بد تقسیم کنم.

من اهمیت تیم پشتیبانی و مراقبت از خودم را درک نکردم – چالش مراقبت از خود کتی واقعاً چشمانم را باز کرد. [It was] همچنین برای درک برخی از حقایق کمی دردناک است.

من از همه چیزهایی که با پیوستن به این انجمن آموخته و به دست آورده ام بسیار سپاسگزارم. با تشکر از کتی ، رایان و تیم LSF !!

در مورد الگو صحبت کنید! ممنون که سفر خود را با ما در میان گذاشتی ، سارا. ما همچنان خوشحال می شویم که به شما روحیه بدهیم زیرا شما همچنان به بهترین حالت خود از نظر جسمی و روحی تبدیل می شوید!دیدگاهتان را بنویسید