برنامه های مکمل مدیکر چیست؟

برنامه های مکمل مدیکر سیاست های مدیگپ نیز نامیده می شود. طبق این بیمه نامه ها، شما مجبور نیستید همه پول خدمات پزشکی خود را به محض ثبت نام بپردازید. لازم است به خاطر داشته باشید که هر دو نوع مدیکر، مانند بخش A و بخش B، هزینه ها و فرانشیزهای زیادی دارند. جدای از این، ممکن است بخواهید به دنبال طرحی باشید که نیازهای امروز و آینده شما را پوشش دهد. بیایید بیشتر بدانیم.

بیمه مکمل مدیکر چیست؟

اول از همه، ضروری است که بدانید برنامه مکمل Medicare دقیقا چیست. این طرح تکمیلی نوعی بیمه نامه است که ارائه دهندگان بیمه خصوصی به ذینفعان مدیکر می فروشند. و خوبی این بیمه نامه ها این است که توسط اداره بیمه دولتی تنظیم می شوند. جدا از این، این بیمه نامه ها استاندارد هستند و قیمت این بیمه نامه ها بر اساس موقعیت مکانی شما متفاوت است.

اورجینال Medicare شامل بخش A و بخش B Medicare می‌شود. این سیاست‌ها با هزینه‌های اضافی همراه هستند. و شما مسئول تامین این هزینه ها هستید. قسمت A همراه با دوره مزایا و مشارکت روزانه در صورت بستری بیش از 60 روز است. از سوی دیگر، بخش B با کسر سالانه همراه است. پس از دستورالعمل های قسمت B، می توانید 80٪ هزینه ها را از Medicare دریافت کنید.

هدف از برنامه های مکمل مدیکر چیست؟

در مورد مدیکر اصلی، مسئولیت شما این است که فرانشیزها، پرداخت های مشارکتی و 1/5 خدماتی را که از پزشک خود دریافت می کنید، پوشش دهید. خوبی این بیمه نامه ها این است که می توانند تمام یا قسمتی از هزینه را پوشش دهند. علاوه بر این، اگر خدمات شما تحت پوشش Medicare نباشد، طرح مکمل Medicare شما نیز این هزینه ها را پوشش نخواهد داد. بنابراین، شما باید خدمات را از جیب خود بازی کنید.

با این برنامه ها، می توانید هزینه های مدیکر اصلی خود را پوشش دهید. بر اساس طرحی که انتخاب کرده‌اید، این خط‌مشی‌ها می‌توانند کسر بخش A یا بخش B را پوشش دهند. جدا از این، می تواند 20 درصد از بیمه و سایر هزینه های از جیب خود را نیز پوشش دهد.

به طور کلی، برنامه های مدیکر به طرح های فردی اطلاق می شود که ممکن است یک سیاست را برای یک نفر پوشش دهد. و خوبی این است که این یک مزیت بزرگ است زیرا هر دو همسر می توانند نیازهای خود را پوشش دهند. بنابراین می توانند برای پوشش نیاز خود به سراغ برنامه ریزی مناسب بروند.

سیاست Medigap چه چیزی را پوشش می دهد؟

ضروری است به خاطر داشته باشید که طرح مکمل مدیکر شما می تواند تمام خدمات تحت پوشش مدیکر را به جز هزینه های سفر خارجی پوشش دهد. به عبارت دیگر، این هزینه ها به عنوان پوشش مدیکر یا کمک هزینه مدیکر شناخته می شوند.

جدای از این، طرح مکمل مدیکر نمی تواند برای خدمات آزمایشی که ممکن است ضروری نباشد، پرداخت کند.

به طور خلاصه، این مقدمه ای برای طرح مکمل مدیکر بود. اگر به فکر خرید این بیمه نامه هستید، پیشنهاد می کنیم نکات ذکر شده در این مقاله را در نظر بگیرید.