برنامه اصلاحی پیشنهادی به کارفرمابر اساس گزارش ها شبکه خبری تهراندر یکمین سالگرد پیروزی آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری، جبهه اصلاحات ایران برنامه پیشنهادی وی برای اداره کشور را اعلام کرد.

برنامه پیشنهادی جبهه اصلاحات ایران که در 30 صفحه و 187 برنامه تهیه و تنظیم شده است، دارای 12 عنوان است که برای هر کدام توضیحات و راهکارهایی ارائه شده است.

جبهه اصلاحات ایران در تشریح برنامه های خود برای دولت سیزدهم (1404-1400) اظهار داشت: «برنامه ها در راستای اهداف راهبردی است که در انتهای متن برنامه ها ذکر شده است. در صورت تایید صلاحیت کاندیداهای اجماع این جبهه، اعلام التزام به برنامه ها یکی از شروط حمایت جبهه اصلاحات ایران از کاندیدای نهایی و مبنای نظارت بر عملکرد وی در صورت مراجعه به شورای عالی انقلاب اسلامی بود. ایران. کشیش طرح ها نیز مبنای مطالبات جبهه دولت سیزدهم است.

«محیط زیست»، «مبارزه ساختاری با فساد»، «فرهنگ، هنر و رسانه»، «عدالت آموزشی و توسعه ملی»، «حمایت مؤثر از آسیب پذیرترین شهروندان»، «عدالت جنسیتی»، «عدالت» در «سلامت»، «حقوق سیاسی و شهروندی»، «کرونا»، «فقر فقر و کاهش نابرابری»، «احیای توسعه اقتصادی» و «تحریم و جهت گیری سیاست خارجی» از جمله عناوین صفحه اصلاح طلبان دهه 30 است. برنامه پیشنهادی او رئیس جمهور است.

اصلاح طلبان در برنامه پیشنهادی خود از سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور خواستند تا برای امضای تفاهم نامه ها و قراردادهای استراتژیک اقتصادی بین ایران و چین، هند، اتحادیه اروپا و روسیه تلاش کند.

البته مانند گذشته بر تداوم تلاش های دولت برای احیای کامل سازمان ملل تاکید کردند. FATF).

به گزارش فارس، جبهه اصلاحات ایران یک نهاد تصمیم گیری در فراکسیون اصلاح طلبان است که در سال 1377 با محوریت احزاب اصلاح طلب و برخی چهره های واقعی جریان تشکیل شد.

بهزاد نبوی از اعضای ارشد سازمان منحله مجاهدین انقلاب اسلامی به ریاست جواد امام دبیرکل انجمن ایثارگران اصلاح طلب، حسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی، علی شاکو دبیرکل اتحادیه ایران، الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی، شهندکت مالوردی، دبیر کل جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان و ابراهیم اصغرزاده، دبیرکل مجمع عمومی ایران، ریاست شورا را بر عهده دارند.

منبع: فارس

انتهای پیام/