برخورد با روزت های قهری که زنان را در پارک تحقیر می کردبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانچندی پیش ماموران پلیس تهران در پارکی در منطقه جنت آباد با زن جوانی که توسط شرور مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، کشف و تحقیقات را آغاز کردند.

در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد، مردی که در پارک به زن جوان حمله کرده، سابقه سرقت، خلق و آفرینش خودرو داشته و از شرور دوم تهران به نام «س. فرح» بوده است.

در تحقیقات قبلی مشخص شده بود که متهم زن جوان را پس از قتل به قصد اخاذی مورد ضرب و شتم قرار داده و وی با سرقت گوشی تلفن همراهش از پارک متواری شده است.

تیم پلیسی ابتدا با رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات محلی محل اختفای متهم را در غرب تهران شناسایی و با دستور قضایی بلافاصله وارد عمل شدند.

ماموران با تفتیش و بازرسی منزل مورد نظر متوجه شدند متهم مدت زیادی است که به منزل خود مراجعه نکرده و در جای دیگری زندگی می کند.

تحقیقات تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس آگاهی متوجه شدند مجرم سابقه دار در یکی از بوستان های غرب تهران رخ داده و دست به جنایاتی زده است.

با دریافت اطلاعات مهم بلافاصله تیم پلیسی وارد پارک شده و متهم را با شگردهای درگیری دستگیر و برای تحقیقات به اداره پلیس آگاهی منتقل کردند. این در حالی بود که یک دستبند از یک شرور سطح دو در تهران کشف شد.

این مجرم سابقه دار پس از انتقال به کلانتری برای انجام تحقیقات فنی به جرم خود، حمل سلاح گرم، کار، تهدید، ضرب و شتم و سرقت گوشی زن جوان اعتراف کرد.

متهم پس از اعترافات برای سیر مراحل قانونی و تحقیقات تکمیلی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: خبرآنلاین

انتهای پیام/