برای چرخه خود تمرین کنید آموزش فاز


آموزش فاز

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. جای تعجب نیست ، اینطور است؟ پس چرا بسیاری از زنان – از جمله من ، برای مدت طولانی! – بدون در نظر گرفتن اینکه در چرخه شما کجا هستند ، همیشه عملکرد و نتایج یکسان را از بدن خود انتظار دارید؟

به عنوان مثال ، هنگامی که PMS شما باعث می شود انرژی فوق العاده پایینی داشته باشید ، برنامه ریزی برای یک تمرین بزرگ HIIT فقط شما را از عرق می ترساند. از طرف دیگر ، پایبندی به یک روز مرخصی که انرژی زیادی دارید نیز منطقی نیست.

بسیاری از زنان از جریان استفاده می کنند و منظور من از جریان ، چرخه قاعدگی واقعی ما است. ج آموزش گام به گام ، که اساساً به این معنی است که برنامه تمرینات خود را در چرخه قاعدگی برنامه ریزی کنید ، راهی برای سازگاری با بدن خود پیدا می کنید. و بهترین قسمت این است که می توانید تمرینات برنامه LSF خود را طوری تنظیم کنید که برای شما کار کند!

اگر می خواهید یک دوره چرخش مرحله ای را بگذرانید تا ببینید آیا این به شما کمک می کند یا خیر ، تا حد زیادی به درک چرخه شما بستگی دارد آنچه واقعاً از بدن شما انتظار می رود در هر مرحله

درک تاثیر فیزیکی چرخه های قاعدگی ما

تحقیقات علمی قانونی نشان می دهد که عملکرد ما با چرخه قاعدگی متفاوت است. بیایید قسمتهای اصلی چرخه قاعدگی و تأثیر آنها بر شما را بررسی کنیم:

با شروع قاعدگی (قاعدگی)

هنگامی که جریان ما برای اولین بار و در پنج روز بعد از آن اتفاق می افتد ، ما در موقعیت عالی برای عضله سازی هستیم. این به این دلیل است که سطح تستوسترون در بالاترین حد خود قرار دارد. ممکن است مایل به انجام تمرینات معمول شدید نباشید ، اما باید تمرینات قدرتی را در اولویت قرار دهید. پیلاتس یا یوگا می توانند گزینه های خوبی در اینجا باشند. برای دستیابی به نتایج حتی بهتر از هر تمرین عضله سازی ، کمی بیشتر پروتئین به رژیم خود اضافه کنید.

بلافاصله پس از پایان آن (فاز فولیکولی).

احتمالاً روحیه شما بسیار خوب است ، و معلوم می شود که این فقط به این دلیل نیست که بدترین ها پشت سر شما هستند. با قطع قاعدگی ، سطح استروژن افزایش می یابد و این می تواند به شما انرژی زیادی بدهد. از آن برای انجام برخی از تمرینات سوزاندن کالری ، مانند تمرینات HIIT یا دو سرعت استفاده کنید. اگر می خواهید در حین خوردن آب میوه چیزی به تمرین خود اضافه کنید ، Daily 10 را به برنامه LSF ما اضافه کنید!

دختر مناسب ، تمرین ، پس زمینه صورتی

حدود یک هفته بعد (تخمک گذاری).

تقریباً دو هفته پس از شروع آخرین قاعدگی ، بدن شما شروع به تخلیه تخمک از تخمدان می کند. در طول تخمک گذاری ، سطح پروژسترون افزایش می یابد – و این باعث می شود که بهبودی بسیار مهم باشد. تخمک گذاری معمولاً حدود یک هفته طول می کشد و این زمان بسیار خوبی برای خم شدن در روزهای استراحت و تمرینات سرپایی با شدت کم (LISS) ، مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی است.

در طول PMS (مرحله لوتئال).

در چند روز گذشته ، قبل از شروع دوباره خونریزی ، احتمالاً با تعدادی از علائم ناخواسته (سلامتی ، اضطراب ، گرفتگی و آکنه!) روبرو خواهید شد. اما روی کاناپه نروید تا منتظر او باشید. ماندن در حرکت می تواند به علائم PMS کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انتخاب کنید که ضربان قلب شما را افزایش می دهند ، مانند برنامه LSF ما. اگر PMS واقعاً شما را افسرده می کند ، افزودن کمی Miss Congeniality به روال شما نیز می تواند کمک کند!

تا با خود هماهنگ باشید

این یک مرور نسبتاً گسترده از آنچه در طول چرخه قاعدگی خود انتظار دارید است. اما همه بدنهای ما متفاوت است. و آموزش گام به گام زمانی مفیدتر می شود که در واقع آنچه را که از نظر جسمی و روحی برای شما اتفاق می افتد در نظر بگیرید.

ترفند این است که توجه زیادی به چرخه خود و احساسی که از طریق آن احساس می کنید ، کنید. احتمالاً متوجه الگوهایی خواهید شد. سپس می توانید برنامه تمرین خود را طوری تنظیم کنید که با نیازهای بدن شما هماهنگ باشد.

یک چیز سریع در اینجا: تفاوت بزرگی بین احساس نکردن آن از نظر ذهنی و احساس نکردن آن از نظر جسمی وجود دارد. قبل از تصمیم به لغو تمرین ، واقعا ثبت نام کنید. آیا بدن جسمانی شما برای استراحت دعا می کند؟ اگر چنین است ، روز را صرف کنید. یک حمام سبک و یک حمام آرامش بخش را امتحان کنید.

هنگام خواب چربی بسوزانید ، بخوابید ، چربی بسوزانید ، دستور العمل ها ، دستور العمل های شکلات سالم

اما اگر می خواهید تمرین خود را از دست بدهید زیرا انگیزه یک چالش است یا احساس می کنید از نظر ذهنی آشغال هستید ، دوباره فکر کنید. رعایت عرق برنامه ریزی شده ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که برای چرخاندن سر نیاز دارید. چالش من این است که این کار را در ده دقیقه انجام دهم. اگر هنوز بعد از ده دقیقه احساس وحشتناکی دارید ، استراحت کنید. اما در بیشتر مواقع تنها غلبه بر این مانع برای شروع کار تنها چیزی است که لازم است.

به طور کلی ، آموزش مرحله ای نباید یک کارت رهایی باشد که به شما امکان می دهد تمرینات را از دست بدهید. و این نباید دلیلی برای هزینه باشد ، حتی زمانی که بدن شما به استراحت نیاز دارد. در عوض ، این راهی برای سازگاری با خود و درک بهتر چرخه قاعدگی شما است. سپس می توانید تمرینات خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

در اینجا برخی از بهترین نکات من برای گنجاندن آموزش گام به گام در برنامه عادی شما آمده است:

  • وقتی احساس خستگی می کنید:
    • سعی کنید ویدیوی LSF را دنبال کنید – می تواند به شما انگیزه دهد
    • وزنه ها را برای تمرین با وزنه عوض کنید
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • تمرینات برنامه ریزی شده LISS را با HIIT عوض کنید تا از انرژی شما استفاده کنید
    • کمی بیشتر وزن اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید بهترین کار را انجام دهید

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من دوست دارم از برنامه LSF برای آموزش مرحله ای خود استفاده کنم زیرا به من این امکان را می دهد تا در حالی که تنظیمات مناسب را انجام می دهم تا به واقع به نفع بدن و اهدافم باشم ، به روال عادی پایبند باشم! با تنظیم یک برنامه تمرینی و هماهنگ کردن آن با چرخه قاعدگی ، می توانید به خودتان کمک کنید تا هم به اهداف فیزیکی و هم به #اهداف خود برسید.دیدگاهتان را بنویسید