براکت روی کمد محکم تناسب اندام کندی


اگر کارفرمای شما به شما این فرصت را می دهد که در یکی از برنامه های سلامتی شرکت ما در Mount Laurel ، نیوجرسی شرکت کنید ، ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می توان شروع به ایجاد یک سبک زندگی سالم کرد. به هر حال ، ممکن است در گذشته رژیم های ترکیبی را امتحان کرده باشید یا برای دستیابی به اهداف تناسب اندام خود فقط به وزنه برداری یا تمرینات قلبی تکیه کرده باشید.

شروع یک شیوه زندگی سالم برای همه متفاوت است ، اما اغلب به معنای ایجاد رژیم غذایی مغذی تر برای وعده های غذایی روزانه است. در زیر برخی از بهترین مواردی که می خواهید در کمد خود نگهداری کنید ، اگر می خواهید یک سبک زندگی سالم را شروع کنید ، آورده شده است.

عدس و حبوبات

عدس و حبوبات منابع عالی مواد مغذی و پروتئین هستند ، بدون افزودن چربی های ناسالم یا مواد غیر ضروری و بالقوه مضر به هر چیزی که می پزید. آنها اغلب می توانند گوشت را در تاکو ، سوپ یا حتی سالاد جایگزین کنند تا پروتئین بیشتری به آن داده شود.

علاوه بر نگه داشتن عدس و حبوبات خشک ، باید کنسرو لوبیا را نیز در قفسه های کمد قرار دهید تا زمان لازم برای تهیه غذای سالم در عصر شلوغ روز هفته کاهش یابد.

غلات کامل

رژیم غذایی سالم نیاز به کمک کربوهیدرات های خاص دارد. کربوهیدراتهای پیچیده مانند غلات کامل ، ماکارونی غلات کامل ، جو دوسر و دیگران منابع بسیار خوبی از انرژی را برای بدن شما ارائه می دهند زیرا دیرتر از انواع دیگر جذب می شوند. اگر کمی زمان بیشتری برای آماده سازی داشته باشید ، برنج قهوه ای نیز می تواند گزینه مناسبی برای وعده های غذایی سالم باشد.

گزینه های یخچال و یخ زده

یک متخصص تغذیه همیشه از نگه داشتن چند مورد در دسترس است که ماندگاری بیشتری دارند ، حتی اگر به کمی خنک کننده نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، تخم مرغ و شیر بادام اغلب می توانند چند هفته در یخچال بدون خراب شدن دوام بیاورند و منابع عالی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند که به شما کمک می کند در طول روز سیر بمانید.

در قسمت یخ زده ، می خواهید مطمئن شوید که همیشه یک کیسه سبزیجات مخلوط در فریزر شما وجود دارد که می توانید بلافاصله آن را بیرون بیاورید. در حالی که میوه ها و سبزیجات تازه هنوز بر سبزیجات منجمد ترجیح داده می شوند – برای طعم و مزه ، اگر چیز دیگری نباشد – سبزیجات منجمد را می توان به سرعت بخارپز یا دم کرد ، و در صورت نیاز به تهیه یک غذای سالم ، آنها را به محصولات عالی تبدیل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه کدام کمد سالم باید در دست داشته باشید یا درباره برنامه های سلامتی شرکت های موجود در ساوت جرسی صحبت کنید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید