بخش جست و جوی نه در محدوده شهر/ نظارت عمومی دهن کجی به ارزش های دینی و انقلابی استبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانحجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه امروز ورامین ضمن تقدیر از سفر اخیر رئیس جمهور به این منطقه اظهار داشت: توجه رئیس جمهور به شهرستان ورامین و اعلام فرماندار ویژه شهرستان ستودنی است هر چند ورامین 10 سال با اعلام این خبر تاخیر دارد. دولت ویژه در دولت های گذشته آسیب های زیادی دیده است اما به هر حال این اقدام ریاست جمهوری جای تقدیر دارد.

وی افزود: لازم است از استاندار تهران، فرماندار ورامین، نماینده مردم در مجلس که با هم دست دادند و پیامی متفق القول دادند، تشکر کرد.

امام جمعه موقت ورامین سپس به آغاز هفته قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: از قوه قضائیه انتظار عدالت خواهی، دفاع از حقوق مظلومان و مبارزه با مجرمان حقوق فردی و اجتماعی مردم را داریم ضمن اینکه قدردانی می کنند. تلاش‌های قوه قضائیه و تلاش‌های صورت گرفته است: «باید بدانیم سرعت و قاطعیت در اجرای قانون باعث کاهش فساد و جرم می‌شود.

وی با تاکید بر مبارزه با افشاگری در جامعه گفت: متأسفانه در امر امر به معروف و نهی از منکر اشکالاتی وجود دارد، اما باید بدانیم که درست است، مردم در این زمینه مسئولیت دارند. اما وظیفه مسئولان سنگین‌تر است، گلایه‌های جدی و موجهی از تکلیف وجود دارد که مظاهر عمومی آن به ارزش‌های دینی و انقلابی کج است و به هیچ وجه پذیرفته نمی‌شود.

وی افزود: در این هفته شاهد حوادث زیادی در طول تاریخ بودیم. حوادث باید توضیح داده شود و جنایات آمریکا علیه مردم ایران روشن شود. گفت. او گفت. … دولت مستکبر آمریکا مشهود است، دولت آمریکا همواره علیه ملت بزرگ ایران توطئه کرده و همچنان به توطئه ادامه می دهد و امروز اوج نفرت و دشمنی آنها با ملت ایران را در تحریم ها، خیانت ها و ترورها می توان دید.

وی با اشاره به کسانی که می خواهند منافقین و اربابانشان را پاکسازی کنند، گفت: هرکسی که دغدغه انقلاب اسلامی و دفاع از ارزش ها را دارد، باید جنایات آمریکا و جامعه علمی، دانشگاهی و حقوقی را با استفاده از قانون اعلام کند. ظرفیت. در برابر طبقات شکار ایالات متحده.” آمریکا بداند که مردم بزرگ ایران هرگز جنایات خود را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام/