بتو اورورک بایدن را در مرز منفجر کرد و او را با ترامپ مقایسه کرد


بتو اورک ، نماینده کنگره سابق تگزاس و نامزد ریاست جمهوری ، به رئیس جمهور بایدن روی آورده است و با بحران مهاجران در ایالت ستاره تنها هائیتی به دولت دولت او حمله کرده است.

“متأسفانه ، دولت بایدن که تحت اعتراض قرار گرفت و بدون برنامه دستگیر شد ، از سیاست بدبینانه دوران ترامپ (معروف به عنوان 42) استفاده کرد تا هائیتی ها را فوراً و بدون روند مناسب به کشوری که یک دهه پیش ترک کرده بودند ، بازگرداند ، همان خیابان هایی که خیابان هایش را ترک کرده بود. او اکنون توسط گروه ها و جنایتکاران اداره می شود. ”

وی افزود: “ما باید کسانی را که با مهاجران با افراد کمتری رفتار می کنند – خواه آنها از خانواده هایشان جدا شده و در قفس های تحت فرمان ترامپ قرار داده شوند یا به عنوان گاو دفن شوند ، در حالی که برای خانواده های خود در بایدن غذا به ارمغان می آورند ، پاسخگو باشیم.”

مرز با تگزاس در هفته های اخیر توسط بیش از 10 هزار مهاجر هائیتی محاصره شده است و دولت در تلاش برای ایجاد تعادل بین اجرای قوانین ایالات متحده و آرام سازی پایگاه فعالان آن است.

مهاجران از هائیتی در دل ریو منتظر دسترسی به ایالات متحده هستند.
Houston Chronicle از طریق AP

O’Rourke ، یک ستاره در حال ظهور دموکرات ها در ایالت ، از زمان خروج از کنگره در سال 2019 با مشاغل متعددی روبرو شده است. نامزدی سنا علیه تد کروز در سال 2018 شکست خورد ، و آرزوهای ریاست جمهوری او در 2020 نیز ناموفق بود. او باید در برابر فرمانداری ایالت کاندیدا شود. رئیس فعلی GOP گرگ ابوت.

این همچنین وعده صعود می دهد ، زیرا تگزاس در سال 1990 یک دموکرات را به عمارت فرماندار آن ریچاردز انتخاب نکرد.

یک مامور گشت مرزی آمریکایی سوار بر اسب سعی می کند از ورود مهاجری هائیتی به کمپ در ساحل ریو گرانده جلوگیری کند
یک مامور گشت مرزی آمریکایی سوار بر اسب در تلاش است تا از ورود مهاجری از هائیتی به اردوگاهی در ساحل ریو گرانده جلوگیری کند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

دیدگاهتان را بنویسید