با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در Lewis Center ، OH سلام کنید. این مرکز به تازگی اعطای مجدد تأسیسات مربوط به وزارت امور خارجه را با موفقیت به پایان رسانده است. آنها از سال 2018 یک تأییدیه تأیید شده برای وزارت امور خارجه هستند! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما ایفا کرد.” تبریک به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در تناسب اندام Mount Carmel بوده است. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و سلامت از جامعه تغذیه است. او به عنوان مربی شخصی توسط NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Trainer تأیید شده است.

ما اخیراً با کتی تماس گرفتیم و آنچه او گفت …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من کاملاً دوست دارم به مردم این فرصت را بدهم که از طریق تناسب اندام به آرامش و شادی برسند. تسهیل کردن شخص از طریق فراگیری مهارت جدید و شهادت بر رضایت او ، کار را بدون کار انجام می دهد!

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه کامل” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و من بسیار خوشحالم که در مسیر شغلی بی نهایت گسترده ای هستم که محقق شده است.

چه توصیه ای به کسانی می کنید که به تازگی وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران ایجاد می کنید شادی را بیابید. به این ترتیب ، وقتی در حال چالش هستید ، مهارت جدیدی یاد می گیرید یا سعی می کنید به درخواست های مختلف پاسخ دهید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که بخشی از آن هستید ، پیدا کنید. حرفه سلامتی خوشبختانه سرشار از نگرش های مثبت ، تحریک کننده فعالیت های فکری و پاداش دادن به روابط انسانی است. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

با دریافت گواهینامه از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، امکانات شما چه چیزی به دست آورد؟
تأسیسات ما با کسب و حفظ گواهینامه مرکز تناسب اندام پزشکی یک حس خاص از هدف و اطمینان را به دست آورده است. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای مرکز خود!

دیدگاهتان را بنویسید