با ناز گورلی آشنا شوید – FitnessBank


همیشه در حال حرکت است

پایه شروع: کنساو ، GA

زندگی خانوادگی: ازدواج با جو ، مادر با نوزاد خز دالاس

زندگی کاری: مدیر یک فروشگاه طراحی داخلی و اثاثه یا لوازم داخلی ، اثاثه یا لوازم داخلی ASAP

سن: چیز سی ام

در روزهای نازلی گورلی اقامت بسیار کمی وجود دارد و او اینطور دوست دارد. به عنوان یک مدیر در یک شرکت شلوغ طراحی و اثاثه یا لوازم داخلی ، روز کاری او اغلب توسط جنون تعامل با مشتریان و هماهنگی طراحی و گردش کار کنترل می شود. کلمه ای که او در طول زندگی خود با آن توصیف می کند فعال است. کلاس های رقص که در بوگوتای کلمبیا بزرگ شده بود هفته او را پر کرد. در دانشگاه و در جوانی که در گرجستان زندگی می کرد ، تمرینات والیبال ، دویدن و تناسب اندام زمان او را پر کرد.در واقع ، او با همسرش جو ، که در لیگ والیبال بازی می کرد ، آشنا شد.

نازلی می گوید: “من همیشه فردی بسیار رقابتی بودم.” “خواه در رقص یا والیبال در دبیرستان و کالج ، من همیشه می خواستم بهترین باشم. در حال حاضر من و شوهرم با شرکت در لیگ والیبال کلیسا در رقابت باقی می مانیم ، اما از دویدن آرام با سگ خود لذت می بریم وقتی هوا خیلی گرم نیست.

چگونه مراحل را در روز خود ترکیب می کنید؟

“من همیشه در حال حرکت هستم. در محل کار ، مشغول دویدن از دفترمان به مغازه پشتی هستم. سپس ، وقتی کار نمی کنم ، معمولاً با شوهرم در ورزشگاه برای تمرین ملاقات می کنم یا می روم والیبال بازی کنم. من سعی می کنم هر روز 10000 قدم بردارم. اکثر روزها موفق هستم ، اما اگر بگویم هیچ روزی نیست که مجبور باشم دراز بکشم ، دروغ می گویم. من معمولاً در طول روز نمی نشینم. روی میز من یک صندلی وجود دارد ، اما بین تعامل با مشتریان و دویدن این طرف و آن طرف ، به نظر می رسد که تنها زمانی که می نشینم برای ناهار است.

چه کسی بخشی از قبیله آموزشی شما است؟

“مطمئناً شوهر من ، جو – ما واقعاً در ورزشگاه ملاقات کردیم. ما چند فصل قبل از شروع رابطه با یکدیگر در لیگ والیبال مقابل یکدیگر بازی کردیم و اکنون هشت سال بعد ازدواج کرده ایم. این قطعاً یکی از داستانهای تناسب اندام مورد علاقه من است! گروه والیبال من بخش مهمی از زندگی من است. تقریباً یک دهه است که با همان گروه دوستان والیبال بازی می کنم. ما با هم در لیگ ها در سالن های بدنسازی ، کلیساها ، زمین های روباز ، و حتی بارهای تصادفی بازی کرده ایم. این چیزی است که می توانید روی جریان آبجو بعد از تمرین یا بازی حساب کنید! ”

دیدگاهتان را بنویسید