با نادیا وایت آشنا شوید – FitnessBank


همسر و مادر دو نوزاد با پوست

پایه شروع: آتلانتا ، GA

زندگی کاری: خود بیمه شده

سن: 27

نادیا وایت با داشتن بیش از 400000 دنبال کننده در اینستاگرام ، انگیزه دارد تا در مورد تناسب اندام و شیوه زندگی سالم مثال خوبی باشد. او در روزهای شلوغ خود قدم بر می دارد و اولویت را تمرین می کند و متعهد است که سالم ترین نسخه ممکن از خود باشد. با 25 کیلوگرم کاهش تا کنون ، لیست سطل او شامل 5 کیلو تمرین دویدن ، شاید حتی یک ماراتن است.

نادیا می گوید: “حالا مردم به من مراجعه می کنند و از من می پرسند که تمریناتم چگونه است یا در یک هفته چه می خورم.” “این من را تشویق می کند که شتاب خود را حفظ کنم و فعال باشم.”

وقتی صحبت از یک شیوه زندگی فعال می شود با چه کسی ارتباط برقرار می کنید؟

“من همیشه با افرادی با همین طرز فکر آنلاین ارتباط برقرار می کنم. شبکه ها در فضایی که من هستم بسیار بزرگ است ، بنابراین من فعال و سالم می مانم. من متوجه می شوم که گاهی اوقات در سالن بدنسازی ، خواربار فروشی یا حتی مرکز خرید با مردم ارتباط برقرار می کنم ، اما بیشتر اوقات از تمرین با مربی ، شوهرم ، برخی دوستان یا سگم لذت می برم.

چه زمانی فعالیت برای شما اینقدر مهم شد؟

“من همیشه با وزن خود سختی زیادی کشیده ام ، به ویژه در دوران دبیرستان و دبیرستان. وقتی که خودم را در جای بسیار ناسالم و کم زندگی خود دیدم ، یک شیوه زندگی سالم واقعاً برایم مهم شد. من حدود پنج سال پیش سفر تناسب اندام خود را آغاز کردم و تاکنون 25 کیلوگرم وزن کم کرده ام.دیدگاهتان را بنویسید