با جیمز ولبورن آشنا شوید – FitnessBank


و این چه ماجراجویی است. او با انواع حیوانات وحشی در مسیر ملاقات کرده است ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود ندارد – اما او صدای گرگ ها را شنیده است. جیمز می گوید هر بار که شب ها صدای گرگ ها را می شنود ، لرزش به ستون فقرات او وارد می شود. او 21 گوزن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها آنتلوپ ، صدها گوزن قاطری ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را مشاهده کرد. او در استخری در وایومینگ با گله ای از اسب های وحشی روبرو شد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد ، 20 فوت ایستاد ، پاهایش را لگد کرد و خروپف کرد. سپس کل گله چرخید و در سرتاسر دشت رعد و برق کرد ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی در طول مسیر شامل برنامه ریزی آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو کار کرد ، مجبور شد آب را از مخازن دام ها بگیرد. سپس در کوههای کلرادو ، بسیاری از جریانهای آب سرد و یخ زده او را خراب کردند. پس از ورود به حوضه بزرگ وایومینگ ، او به مخازن احشام بازگشت. غذای موجود در مسیر شامل کوله پشتی های کم آب است. جیمز می گوید نمی تواند غذای کافی را در مسیر حمل کند ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز به شهر می رسد ، تا آنجا که می تواند غذا می خورد. زمانی که جیمز در رستورانی در گرند لیکس ، کلرادو ، غذای زیادی سفارش داد به طوری که دو سرور طول کشید تا همه چیز را روی میز خود بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست دوره را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، Wye سفر کرد ، و در آنجا متوقف شد تا منتظر زمستان سرد باشد. او 1،915 مایل را پیموده است و در بهار مسیر را طی می کند تا آخرین 1،185 مایل ماجراجویی دیدنی خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید دلیل ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدای در حمایت از هدف خود

سریع می پذیرد

کفش کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در مسیر ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به یک جفت دیگر احتیاج داشته باشد ، 400 مایل فاصله دارد.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوههای سان خوان در کلرادو و زنجیره رودخانه ویندر در وایومینگ. “این رشته کوه ها منظره ای باورنکردنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها با گرانیت پوشیده از برف شدم که به آسمان شلیک می کردند. ”

غذای مورد علاقه در مسیر: گوشت گاو استروگانف Mountain House و مرغ و پیراشکی ظروف خشک شده را منجمد می کنند. “من خیلی غذا خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم تحمل کنم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید