با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در حال حرکت

پایه شروع: روزول ، جورجیا

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زنی در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. اینفلوئنسر دیجیتال و از همه مهمتر ، یک مادر شلوغ هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به آموزش مشتریان مشغول بوده و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

تولد پسرش چشم او را به اهمیت سالم بودن باز کرد و الهام بخش جسیکا نه تنها برای داشتن بهترین فرم ، بلکه برای کمک به دیگران در انجام این کار.

جسیکا ، مادر مجردی که در روزول جورجیا زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون من را به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی بدنی رساند.” “برای من مهم بود که به فرزندم – و بعداً دخترم – شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا بود. این موتور محرکه مارک Happily Hughes است که شامل آموزش های شخصی ، حمایت های متعدد در سطح بالا و قبیله ای در رسانه های اجتماعی است که بیش از 100000 نفر را شامل می شود.

تمرین شما چیست؟

“من دوست دارم وزنه بزنم و تمرینات دایره ای انجام دهم. پس از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را در بزرگسالی ببرم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با گرم کردن 10 دقیقه ای HIIT و سپس یک وزنه وزنی 50 دقیقه ای برای مناطق خاصی از بدن شروع می کنم. من همچنین یوگا و رقصیدن با دخترم را دوست دارم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر “اینستاگرام معروف” است.

دیدگاهتان را بنویسید