با تناسب اندام عشق بورزید. | ارتباط تناسب اندام


در فوریه تمرکز کنید

اگرچه ماه کوتاهی است ، اما این نباید مانع از این شود که عاشق یک روال جدید تناسب اندام شوید و عزم خود را قوی نگه دارید. اگر هنوز این را نمی دانید ، ما مشتاق هستیم که بهترین کلاس ها ، ماشین های سطح بالا و مربیان متخصص را در اختیار شما داشته باشیم. علاوه بر این ، علاوه بر ارائه یک تجربه ایمن تر ، تمیزتر و طولانی مدت ، شما همه چیز را که برای کار روی سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید در اختیار دارید.

دستور العمل بهبودی

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرینات شدید به نوشیدنی ها یا غذاهای بازیابی قسم می خورند و به راحتی می توان دلیل آن را تشخیص داد. مواد مغذی و پروتئین های مناسب که به بدن شما بعد از تمرین اضافه می شود می تواند به بازسازی عضلات ، تسکین درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کند! این ماه ما روی یک نوشیدنی ترمیمی تمرکز می کنیم که خوشمزه است ، به راحتی آماده می شود و یک جشن ملی را جشن می گیرد (روز شکلات تلخ 1 فوریه بودخیابان)

برخی از افراد شکلات تلخ را کنار می گذارند بدون آنکه از مزایای فراوان آن برای بدن مطلع شوند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه قند کمتری نسبت به محصولات لبنی و سفید دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • بهبود جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت مکمل بازیابی و مزایای شکلات تلخ ، ما تصمیم گرفتیم آنها را با هم مخلوط کنیم تا به راحتی تکان بخورد.

شکلات اسکینی dotFIT® لرزش بهبودی

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 قاشق چایخوری dotFIT® کرم شکلاتی پروتئینی نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

دستورالعمل ها

همه مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید تا یکدست شود. نی را در ظرفی بگذارید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

درباره نوع: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه در یک شیک ترمیمی نیز شیرین و خوشمزه هستند!

لوازم جانبی تناسب اندام

آموزش وابسته

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر کار با شریک متمرکز بود. بنابراین چه بهترین دوست شما باشد ، چه شخص مهمی ، چه یک عضو خانواده یا حتی دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ، ما لیستی از حرکاتی را تهیه کرده ایم که تضمین می شود بر روی مسائل اعتماد شما کار کند و ضربان قلب شما را افزایش دهد. با امکانات رفاهی بیشتر شما می توانید همه این کارها را در راحتی باشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از توپ دارویی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب است! می توانید یک توپ فوتبال ، بسکتبال یا حتی یک گالن آب را جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و تمرکز بر حرکات را فراموش نکنید.

پیچ و تاب پزشکی توپ پزشکی

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! پشت سر هم با شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را مقابل خود نگه دارید. در عین حال ، شما هر دو در یک طرف می چرخید. وزنه را به شریک خود منتقل کنید ، سپس آن را بچرخانید و توپ را از طرف مقابل خود بگیرید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را بیرون نگه دارید و به آرامی به یک طرف بچرخید. مکث کنید و سپس به طرف دیگر برگردید. این 1 تکرار است. 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

توپ طبی Sit Pass

بعد از آن شکم و مغز شما بیمار می شود. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر شریک زندگی شما کارهای دیگری انجام نمی دهد ، از خلاقیت دریغ نکنید. هنگامی که به اوج بحران می رسید ، قبل از بازگشت ، توپ را چند ثانیه صاف جلوی خود نگه دارید. 10 تکرار انجام دهید.

پاس توپ پزشکی

اعتماد کلید پاس پاس کرانچ پاس است. این نه تنها بر روی شکم ، قلب و شانه های شما کار می کند ، بلکه به شما اجازه می دهد تا بر روی هماهنگی بازوها و چشم ها نیز کار کنید. استفاده از پروانه ها ضروری نیست.

شریک ندارید؟ نگران نباش! به جای ارسال توپ دارویی ، آن را مستقیم به بالا پرتاب کرده و هنگامی که به اوج بحران رسیدید آن را بگیرید. 15 تکرار انجام دهید.

رول توپ طبی

اگر فکر می کنید برش منظم برای روشن شدن هسته شما کافی است ، دوست دارید مقداری از آنها را اضافه کنید حرکات اضافی با غلتک توپ دارو. شانه های شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

این یک تمرین است که به تنهایی به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با دست راست مقابل خود بچرخانید ، دست راست خود را به حالت تخته برگردانید و دست دراز کنید و با دست چپ توپ را به سمت خود برگردانید. این 1 تکرار است. 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس دست ها را عوض کرده و تکرار کنید.

ویژگی های اعضا

ایمان و تناسب اندام در این ماه رانندگی کنید paradox_world_به چه در بدنسازی رقابت کنید و چه در خارج از سالن بدنسازی احمق باشید ، الویرا همیشه توصیه های شگفت انگیزی دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز تسلیم نمی شود و همیشه برای پشتکار تلاش می کند. او الهام بخش واقعی برای همه – در هر زمان – در طول سفر زندگی خود است. نگاهی بیاندازید paradox_world_ در اینستاگرام برخی از کلمات حکیمانه او را دریافت کنید.

ضمیمه

در مورد برنامه Fitness Connection هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای دنبال کردن اهداف شما و ماندن در مسیر عظمت است.

برنامه ما به شما این امکان را می دهد تا سفر تناسب اندام خود را بهبود بخشید:

 • پیگیری تمرینات
 • کلاسها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • دسترسی به Fitness Connection @ Home
 • برای محصولات موجود در باشگاه بدنسازی جایزه بگیرید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

برحذر بودن

ما در حال حرکت در 2021 با سرعت تردمیل هستیم. فراموش نکنید که کمی وقت بگذارید و دریابید که چه چیزی را در خودتان دوست دارید. آیا این پشتکار شماست؟ قابلیت جونگلی با یک دست؟ کک و مک شیرین روی بینی شما؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت و دوست داشتن خود بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس افسردگی کرده اید یا به وانت نیاز دارید ، در رفتن به آنجا تردید نکنید. ما دوست داریم روحیه خود را و همچنین وزنه ها را بالا ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید