با بالا گرفتن درخواست ها برای مداخله ، د بلاسیو می گوید برای اولین بار از سال 2017 از ریکری دیدن خواهد کرد.


شهردار بیل دی بلاسیو روز جمعه گفت که در پی افزایش فشارهای قانونگذاران که می گویند بحران انسانی در زندان خارج از کنترل است و نیاز به مداخله فوری فدرال دارد ، قصد دارد از جزیره ریکرز دیدن کند. او از سال 2017 از مجموعه زندان های معروف بازدید نکرده است.

دی بلاسیو قصد خود را برای بازدید از این مرکز در طول حضور هفتگی خود در رادیو با برایان لرر از WNYC اعلام کرد. وی تاریخ دقیقی را مشخص نکرد ، اما گفت که او را معاون اول شهردار دین فولاهان و کمیسر بخش اصلاحات وینسنت شیرالدی همراهی می کنند.

وی گفت: “فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است زیرا ما توانسته ایم تعدادی از مشکلات را حل کنیم و می خواهم ببینم آیا این راه حل ها جواب می دهد یا هر کار دیگری که باید انجام دهیم.”

تصمیم وی ساعاتی پس از اعلام شد که گروهی از دموکرات های کنگره به رهبری نماینده ریچی تورس نامه ای به رئیس جمهور بایدن نوشته اند و از وی خواسته است تا بودجه فدرال را برای حل این مشکلات به شهر بدهد. روز گذشته ، یک ناظر فدرال به یک مدیر امنیتی خارجی توصیه کرد و وضعیت Rikers را “بی نظمی و هرج و مرج فراگیر” توصیف کرد.

کمبود کارکنان باعث ازدحام بیش از حد ، کمبود غذا و آب و افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا توسط حدود 5000 نفر شده است. در سال جاری ، 11 نفر از زندانیان ریکرز جان خود را از دست داده اند ، پنج نفر بر اثر خودکشی ، بخشی از الگوی نگران کننده حوادث خودزنی است که توسط Gothamist در اوایل این ماه گزارش شده است.

در هفته های اخیر ، مقامات منتخب و مدافعان عدالت کیفری بارها از شهردار خواسته اند که در مورد شرایط مزاحم با چشم خود شهادت دهد. قبل از جمعه ، دو بلاسیو بارها سفر خود را به تعویق انداخت و گفت که تلاش های خود را بر روی تسهیل اوضاع از طریق سیاست های جدید متمرکز کرده است.

کمتر از یک ساعت قبل از حضور خود در WNYC ، اریک آدامز ، شهردار بروکلین و نامزد دموکرات ها برای شهردار ، به کسانی پیوست که گفتند شهردار باید از ریکرز دیدن کند ، همانطور که او و بسیاری از مقامات منتخب دیگر قبلاً انجام داده اند. آنها این کار را کردند.

آدامز در جریان رویدادی در جزیره کانی گفت: “او باید با صدراعظم خود برود تا ببیند تحصیلات ناموفق چه نتیجه ای را به دنبال دارد.” او باید همه بزرگترین کمیسیونرها و معاونین شهردار خود را بیاورد و بگوید به سیاست های شکست خورده آنها در شهرهای ما نگاه کنید. “

در گفتگو با لرر د بلاسیو ، وی از رویکرد خود دفاع کرد. او می گوید: “چیزی که من در این یکی دو هفته زمان زیادی را صرف کرده ام حل مشکلات یکی پس از دیگری است.” “من در تعداد زیادی از جلسات و گفتگوها شرکت کرده ام و برای حل این مشکلات با دولت همکاری کرده ام.”

جمعه گذشته ، فرمانداری کتی هوچول با امضای قانون “کمتر است بیشتر” اجازه آزادی نزدیک به 200 زندانی را داد که به موجب نقض شرایط فنی به زندان مجدد خاتمه می دهد. شهردار دو بلاسیو روز دوشنبه گفت 161 نفر از افرادی که توسط ریکرز بازداشت شده بودند آزاد شدند. قرار بود حدود 200 نفر به زندان های ایالتی منتقل شوند.

شهردار ، که دلیل بحران را غیبت های مزمن کارکنان اصلاح و قضاوت می دانست ، گفت که این شهر اقداماتی را برای کوتاه کردن روند پذیرش زندانیان به کمتر از 24 ساعت انجام می دهد. وی همچنین وعده داد که تا ماه آینده نوبت سه گانه کارکنان را برای تعدیل حذف خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید