با آن کن آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کن ، سرپرست تیم ورزش های آبی و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام کالج Washtenaw Community در Ann Arbor ، میشیگان سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC به تازگی سومین گواهینامه خود را برای تأسیسات وزارت امور خارجه با موفقیت به پایان رسانده است – آنها از سال 2014 یک تأییدیه برای وزارت امور خارجه هستند! آفرین !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC بوده است. او دارای مدرک کارشناسی در علوم کامپیوتر و گواهی در بنیادهای بهداشتی از کالج جامعه Washtenaw است.

ما به تازگی با آن تماس گرفتیم و آنچه او گفت …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
زمانی که من شنا را آموزش می دهم و تمرین می کنم و ورزشکارم پرش می کند. این می تواند فردی باشد که مسن تر است و آرتریت شدید دارد و سرانجام با کشش قوی در حالت آزاد احساس لغزش کرده است. برای آنها رایگان است. این ممکن است مشتری ای باشد که سالها شنا کرده و به سادگی مدتی را از دست داده است تا احساس کند می تواند در Masters Meet موفق باشد. یا شاید شناگر آینده بر ترس خود از قرار گرفتن در آب غلبه کند. همه آنها با کار در آب بهتر زندگی می کنند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 روز در روز تولد خود شنا می کند! عکس او را در زیر مشاهده کنید – او فقط 51 دور در 51 سفر خود به پایان رساند – آن !!)

چه شد که این رشته را انتخاب کردید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال آن و مزایای محیط آبزی دارم. هر روز شاهد اعضایی هستم که زندگی خود را در هر یک از این روشها تغییر داده اند ، خواه این قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا فقط آرامش باشد.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC چیست؟
دروس شنا! نه تنها برای یادگیری شنا ، بلکه برای یادگیری شنا بهتر ، راحت تر و در محدوده توانایی های بدن خود. برای تمرین از شنا استفاده کنید ، اگرچه مشکلاتی دارید. بنابراین بسیاری از افراد به عنوان “غیر ورزشکار” طبقه بندی می شوند ، در حالی که در واقع ما همه در حد توانایی بدن خود ورزشکار هستیم. شنا برای بدن مفید است و هر کسی می تواند آن را انجام دهد!

چه توصیه ای به کسانی می کنید که به تازگی وارد این رشته آمادگی جسمانی شده اند؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس بیش از حد “هیچ” نیست که قادر به آموزش ، کمک ، آموزش ، آموزش و پشتیبانی باشد. و هر یک از اعضای مرکز ما باید از همان مهربانی برخوردار شوند. ما باید با وقت ، توجه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز ما ، از نظر پزشکی ، باید همیشه آگاه باشیم که اعضا می توانند روزهای سختی را سپری کنند و ما باید با صبر و شکیبایی سخاوتمند باشیم!

با دریافت گواهینامه از انجمن آمادگی جسمانی پزشکی ، امکانات شما چه چیزی به دست آورد؟
به اعضای ما می توان اطمینان داد که هر یک از کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها در تناسب اندام و سلامتی کمک کنند. امکانات و رویه های ما نیز با اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های ایمنی ، اعتماد آنها را افزایش می دهد. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را توسعه داده و بر روی تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! هرچه تعداد دنده ها کمتر باشد ، بهتر است! (توجه: عکسی از آن را ببینید که در حال قدم زدن در ساحل دریاچه ملی دریاچه های تصویری در شهرستان الجر ، میشیگان است!)

آیا در فعالیتهای خیریه یا اجتماعی شرکت می کنید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و اگرچه سخت بود ، اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم! اکنون ما این کار را برای هر فرزندخوانده ای که به دنیا می آوریم دوباره انجام می دهیم. هیچ کتاب درسی وجود ندارد ، درست مانند فرزندان ما ، اما ما سعی می کنیم حضوری پایدار در زندگی کودک داشته باشیم. والدین فرزندخوانده می توانند هر کسی باشند!

متشکرم ، آنه ، برای الهام بخش شما در استخر و خارج از آن!

دیدگاهتان را بنویسید