بایدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبایدهای برنامه غذایی لوپوس – شفای مصرف شده ای برای لوپوس

چندین 12 ماه پیش تجزیه و تحلیل دانش شد کدام ممکن است رنج بردن از لوپوس هستم. فقط در می‌توانستم به دلیل رختخواب بلند شوم هر دو راهی که در آن بروم، به عنوان یک نتیجه {درد} مفاصل فقط در خوب پارچ آب میوه را در داخل کف دست داشتم، به دلیل دردهای عضلانی در همه جا بدن ما مبارزه کردن می‌بردم، تب کاملاً سطح زیرین را تحمل می‌کردم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌طور غیرقابل کنترلی روی بازوهایم همراه خود راش پوستی خارش می‌کردم. من می روم اقامت ام را اخیر کردم، چون آن است آن قرار است را اخیر کردم، تمام شد. من می روم متحجر شده بودم.

در داخل اولیه (را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال) ملاقاتم همراه خود روماتولوژیست، به دلیل من می روم پرسیدم کدام ممکن است چه کاری می توانم برای حمایت به دلیل سلامتم هر دو جلوگیری از خراب شدن {علائم} لوپوس مشارکت در {دهم}. او می رود به طور تصادفی {پاسخ} دادوقتی شدیدتر شدی دوباره بیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می روم استروئید بلعیدن می کنم. در داخل امتحان و برای رسیدن به مرتب سازی داده ها حمایتی، سؤالی فقط در مورد برنامه غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه خواه یا نه غذاهایی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است نیاز به بخورم هر دو اجتناب کنم، مطرح کردم. {پاسخ} او می رود این بود:به مصرف کردن بدون در نظر گرفتن میل به ایجاد یک با آن همراه باشید، فرقی {نمی کند}..

بعد به دلیل خوب موارد دردسر اکنون نیست برای برای رسیدن به یک چیز {مفید} کمک خواهد کرد که شما خودم خیلی خودم، متوجه شدم کدام ممکن است خودم خیلی خودم همراه خود لوپوس کف دست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه صاف می کنم. در داخل خوب مد درونی نسبت به چشم انداز خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوری او می رود، یکسان موقع تصمیمم را گرفتم کدام ممکن است لوپوس شخصی را {درمان} کنم، (همراه خود این {امتیاز} کدام ممکن است اکنون نیست به هیچ وجه حضور آن قرار است “متخصص” را تحمل نکنم). من می روم کردم. من می روم دیگه لوپوس نباید داشته باشم

شناخته شده به عنوان شخصی که لوپوس را {درمان} کرده است، معمولاً فقط در مورد {اهمیت} برنامه غذایی به دلیل من می روم پرس و جو می تواند. خیلی ها به من می روم می گویند کدام ممکن است دکترشان هم به آنها خواهند شد مشاوره برنامه غذایی بسیار مهم نباید باشد. برای آن قرار است به دلیل خواهید داشت آرزو می کنم کدام ممکن است به خاطر داشته باشید خواه یا نه آنچه می خورید مهم خواهد بود حتی روزی کدام ممکن است مفید هستید? بعد از همه اینطور است را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی به دلیل بهزیستی مبارزه کردن می برید شدید مهمتر است!!

در حقیقت، برنامه غذایی آنقدر {اهمیت} دارد کدام ممکن است شواهد تنوع از اشخاص حقیقی یکی دیگر ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است توسط خودم به دلیل برنامه غذایی لوپوس {به طور کامل} {بهبود یافته} اند. سایر مسائل شدید رایج یکی دیگر کدام ممکن است برنامه غذایی به فرماندهی معکوس کردن آن قرار است {بوده است} نیز جای می دهد فیبرومیالژیا، سندرم خستگی قدرت، {بیماری} قلبی، بیشتر سرطان ها، دیابت، ام اس، میگرن، واکنش آلرژیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسم برونش است.

برنامه غذایی خواهید داشت الهام ای بسیار موثر است که خواهید داشت به دلیل آن قرار است برای حمایت به دلیل بهزیستی، به کاهش تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درد}، را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراهم کردن آنچه بدن ما برای برخاستن بهتر شدن می خواهد، {کار} کنید. ({برای اطلاعات بیشتر} فقط در مورد {داستان} من می روم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر معنی های درمانی قابل مقایسه با مکمل های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروهای نشاط زا جدا از برنامه غذایی حیاتی لوپوس، لطفا به دلیل مکان من می روم {زیر} {فهرست شده} است دیدن کنید).

در داخل {زیر} ۷ مورد به دلیل بسیار مهم‌ترین کارهایی کدام ممکن است نیاز به در داخل برنامه غذایی لوپوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبایدهای رژیم لوپوس ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است برای حمایت به دلیل بهتر شدن شخصی نیاز به بدانید.

7 بسیار مهم ترین برنامه غذایی لوپوس کدام ممکن است نباید

 1. الکل، پاپ (اغلب به عنوان شناخته می شود نوشابه برای بسیاری که در داخل ایالات متحده آمریکا هستند!)، نوشیدنی های نشاط زا، هر دو اکنون نیست نوشیدنی های اسیدی غیر مفید، به دلیل جمله توانایی آب آشامیدنی تصفیه شده هر دو عادی بلعیدن نکنید.
 2. غذاهای فرآوری شده هر دو غذاهایی همراه خود چرخ دنده نگهدارنده ناسالم قابل مقایسه با MSG (کدام ممکن است جای می دهد اصولاً وعده های غذایی در داخل جزایر مرکزی زنجیره های غذایی ظروف بسته بندی {بزرگ است}) نخورید.
 3. گوشت خوک نخورید. کمی فقط ماهی قابل مقایسه با سالمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید خروس شگفت انگیز است. برای برخی حتی {اینها} ممکن است علاوه بر این باعث شعله ور شدن آن قرار است شوند، متعاقباً به دلیل احساسی خواهید داشت راه اندازی می تنبل به خاطر داشته باشید.
 4. به دلیل غذاهای چرب (قابل مقایسه با چربی ها‌های اشباع شده تک، چربی ها‌های ترانس، چربی ها‌های اشباع شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از چربی ها‌های امگا 6 غیراشباع قبلی غیراشباع) غذاهای پخته شده، سرخ‌شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشغال‌های غیرمعمول کشف شد می‌شوند، اجتناب کنید.
 5. به دلیل 4 غذای سفید قابل مقایسه با نمک، شکر، آرد سفید (کربوهیدرات های تصفیه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاسته) را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنیات اجتناب کنید.
 6. به دلیل غذاهای پرخطر پرهیز کنید. شناسایی شده است است کدام ممکن است ادویه ها باعث شعله ور شدن آن قرار است می شوند.
 7. به دلیل شیرینی کننده های جایگزین . {اینها} {سمی} هستند و بسیاری از معتقدند کدام ممکن است حتی باعث راه اندازی {بیماری} می تواند (من می روم موافقم). هیچ علت قابل قبولی برای بیشترین استفاده را ببرید این محصول {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد به ریختن وزن خواهید داشت پشتیبانی {نمی کنند}.

7 برنامه غذایی برتر لوپوس

 1. رژیمی داشته باشید کدام ممکن است اصولاً جای می دهد غذاهای آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص قابل مقایسه با میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} به صورت نپخته باشد یا نباشد.
 2. غذاهای سرراست هضم قابل مقایسه با بادام خیس خورده، سوپ، اسموتی میوه/{سبزیجات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالاد بر ایده چرخ دنده خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید نپخته بخورید.
 3. حتما در کل روز کمتر از 8 پارچ آب بنوشید. این امر به دلیل {حذف} چرخ دنده {سمی} در داخل بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب استراتژی گوارشی {معیوب} قربانیان به لوپوس غیرمعمول نیست، کمک می کند.
 4. همراه خود بلعیدن تقویت می کند آنزیم های گوارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروبیوتیک ها به دلیل بدن ما شخصی حمایت کنید. اکثر مبتلایان لوپوس وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مغذی تمیز کردن با درستی گرفتن {نمی کنند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنزیم های اضافه شده برای حمایت به دلیل توسعه بهتر شدن خواستن دارند.
 5. خواهید داشت نیاز به به سختی کافی اسید چرب حیاتی (EFA) بلعیدن کنید هر دو همراه خود آن قرار است تقویت می کند بلعیدن کنید. این به خواهید داشت در داخل به کاهش تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی به کاهش {درد} و متوقف کردن شعله ور شدن پشتیبانی می تنبل.
 6. به دلیل غذاهایی کدام ممکن است باعث حساسیت غذایی هر دو واکنش آلرژیک می شوند . خواهید داشت نیاز به برای این مورد آزمایش شوید به همان اندازه به دلیل نیازهای انتخاب شده بدن ما شخصی اطمینان حاصل کنید. تعدادی از آزمایش‌ها حساسیت غذایی را نماد نمی‌دهند (قابل مقایسه با قند، نمک و بسیاری دیگر)، متعاقباً گزارشی به دلیل پاسخ‌های بدن ما شخصی به وعده های غذایی داشته باشید.
 7. به دلیل خوب برنامه غذایی متفاوت، غنی به دلیل غذاهای قلیایی، آنتی اکسیدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد التهابی بیشترین استفاده را ببرید. در همه زمان ها غذای تمیز کردن با خوبی آلوده نشده کنید (به دلیل جمله غذاهای طبیعی).

ثبت های نخست قوانین ابتدایی برنامه غذایی خواهید داشت برای لوپوس است کدام ممکن است نیاز به به دلیل آنها خواهند شد پیروی تنبل. تنوع از مشخصه های اکنون نیست برنامه غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف شده لوپوس ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است احتمالاً ممکن است به دلیل هموستاز بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسعه بهتر شدن خواهید داشت حمایت تنبل.

چون آن است احتمالاً تخصص کرده اید، ارائه دهنده خدمات بهداشتی خواهید داشت خوب رژیم درمانی برای خواهید داشت فراهم کردن نمی دهد، متعاقباً خواهید داشت نیاز به راهی که در آن شخصی را برای آموزش داده شود نحوه {کار} همراه خود بدن ما شخصی در داخل خوب فاجعه شفا پیدا کنید. {پاسخ} های انواع وجود دارد کدام ممکن است به دلیل خواهید داشت در داخل به کاهش {علائم} لوپوس پشتیبانی می تنبل، حتی آنها خواهند شد را معمولاً معکوس می تنبل. برنامه غذایی خواهید داشت برای لوپوس نیاز به اولیه موقعیت دفاعی باشد یا نباشد.

تعدادی از مزایایی کدام ممکن است سریع به دلیل برنامه غذایی لوپوس تخصص خواهید کرد عبارتند به دلیل:

 • به کاهش تحریک، {درد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم
 • به کاهش {درد} عضلانی، {آسیب} بافتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرس روی اندام ها
 • {به طور قابل توجهی} بهبود نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقامت
 • بهبود تحرک
 • به کاهش چربی ها بدن ما
 • تعمیر یبوست، نفخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی نظمی
 • تقویت حافظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن شناختی

… به ساده قبلی مورد را شناسایی ببرم!

شکی نباید باشد کدام ممکن است آنچه می خوریم بر واقعاً احساس فیزیکی، عاطفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحی ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه کار کردن سیستم امنیت بدن ما کمک خواهد کرد که شما بهتر شدن ما {تأثیر} می گذارد. همراه خود غذاهای شدید مغذی به دلیل شخصی حمایت کنید همراه خود بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم امنیت شخصی {کار} کنید، جایگزین آن قرار است نباید باشد. خوب خودرو به ساده به همان اندازه {مدتی} در گذشته به دلیل سوختن همراه خود روغن ناپاکی واقعاً کار می کند. {اجازه} ندهید این اتفاق برای بدن ما خواهید داشت بیفتد.

وقتی غذاهایی می خورید کدام ممکن است به دلیل سیستم امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسعه بهتر شدن حمایت می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل غذاهایی کدام ممکن است همراه خود آن قرار است تداخل می کنند اجتناب کنید، بدن ما بالاتر احتمالاً ممکن است شخصی را التیام دهد.

به خاطر داشته باشید، {درمان} لوپوس ممکن است علاوه بر این. همراه خود مشاوره با مکان من می روم {زیر} {فهرست شده} است، نحوه اجرای برنامه غذایی دقیق برای لوپوس، مکمل های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر معنی های خالص را کدام ممکن است به دلیل توسعه بهتر شدن کمک می کند، بیاموزید.