بازی دوستانه ایران و اروگوئه قطعی شد/ یوزا مقابل سوارز و کاوانیبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تا جام جهانی 2022 قطر تنها یک بازی دیگر بین 19 تا 27 شهریور ماه باقی مانده است و فدراسیون فوتبال در تلاش است تا از این پنجره حداکثر استفاده را ببرد و 2 بازی تدارکاتی خوب داشته باشد که شایسته توجه است. توجه به تیم ملی

تیم ملی ایران در اولین فیفادی فقط با تیم الجزایر بازی کرد، در حالی که به تیم ملی ایران پیشنهاد شد تا در این کشور به مصاف اروگوئه برود، اما به دلیل دوری، دراگان اسکوچیچ سرمربی ایران مقابل آنجا قرار گرفت. بازی انجام می شود

به نظر می رسد پرونده بازی دوستانه با اروگوئه بسته نشده و تیم ملی ایران قرار است در دومین فیفادی به مصاف این تیم برود.

ظاهرا رایزنی هایی برای انجام بازی های تدارکاتی انجام شده و قرار است در پنجره دوم فیفا در اردوی تدارکاتی تیم ملی در اروپا برگزار شود. به گفته منابع موثق اروگوئه ای، تیم ملی ایران در اتریش با تیم ملی ایران دیدار خواهد کرد.

البته فدراسیون فوتبال هنوز قرارداد رسمی با فدراسیون اروگوئه امضا نکرده و طرفین برای برگزاری بازی دوستانه به توافق رسیده اند. روز بازی به احتمال زیاد 23 یا 27 سپتامبر، یعنی 1 یا 5 اکتبر خواهد بود.
خبرنگار اروگوئه ای 23 شهریور از دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم ملی کشورش خبر داد و از برگزاری این بازی در وین پایتخت اتریش خبر داد.

مسئولان فدراسیون در تلاش هستند تا پس از یک بازی تدارکاتی برای شاگردان اسکوسیک در اردوی اتریش آماده شوند تا تیم ملی در دومین روز فیفا دو بازی دوستانه برگزار کند. رایزنی ها برای بازی دوم در حال انجام است.

منبع: راه دانا

انتهای پیام/*