بازیگر جوکر خیلی ناراحت شد


بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانامیر مهدی ژوله در ۲۷ مرداد ۱۳۵۸ در تهران به دنیا آمد. امیرمهدی ژوله فیلمنامه نویس، بازیگر و روزنامه نگار ایرانی است.

امیرمهدی یول نوشت:

هفت ساله بودم که به پدربزرگم نوشتم که اصرار دارم با آقای سید و نیره زندگی کنم.

هشت ساله که بود بهش میگفتم بابا.

دوازده ساله بودم که ناگهان گل کوچکی در وسط زمین، نمی دانم از کجا آمد و به پسر قلدر و پرخاشگر محل گفت: «باز هم با پسرم صحبت کن.

چهارده ساله بودم که مادر سی و شش ساله ام در آغوشش مرد، دیدم شکسته است.

وقتی ملحفه های تخت مادرم را گرفت و گریست وسط حیاط دیدم قدش صد و هفتاد و هفت پا است، نود.

در حالی که او به پشت آمبولانس می‌رفت تا با سر شیشه‌ای خود را به سمت بدن مادرش برساند، وقتی خداوند خیلی سفید شد، به او نگاه کردم؟

دانه بابا در همان موقع در می زد.

امروز قدرت او تمام شده است، بقیه عمرش.

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #؟ ===============

امیرمهدی یولیا

متولد: ۲۶ مرداد ۱۳۵۸، تهران، ایران

ملیت: ایران ایرانی

زمینه فعالیت: فیلمنامه نویس، بازیگر، روزنامه نگار

سالهای فعالیت: 1381 تاکنون

کودکان: ژول ویتس

بیوگرافی امیر مهدی ژوله:

امیرمهدی جولا (زاده ۲۶ مرداد ۱۳۵۸ در تهران) فیلمنامه‌نویس، بازیگر و روزنامه‌نگار ایرانی است. ژول یکی از نویسندگان سریال «ماران مدیری» است که به تازگی در سینما و تلویزیون بازی کرده و با برنامه عجیب و غریبش شناخته شده است. امیرمهدی جول متاهل و دارای یک دختر به نام گندم است.

امیرمهدی یولیا

امیرمهدی ژوله ام اس:

امیرمهدی جولا که از استفراغ رنج می برد در یکی از برنامه های حیوانی به شوخی با این بیماری پرداخت و از تجربیات خود در مبارزه با این بیماری گفت.

امیرمهدی جولا با انتشار متنی درباره بیماری خود نوشت: باز هم معتقدم لازم نیست درباره حضورم در برنامه خندوانه و شوخی ام با بیماری و بیماران ام اس توضیح دهم: من تقریباً ده است که مبتلا به ام اس هستم، اساسا رامبد. می خواستم با من به عنوان یک ام اس موفق شوم!زود با او صحبت کنید و مطالب خوب را ادامه دهید.در حالی که به خاطر بیماریم کمی بی پروا بودم، به اصل ماجرا رفتم و ام اس را از دید خودم گفتم و چیزی که برای من باقی گذاشت و با رامبد عزیز و کل بخش تقدیر و هدیه گفتم. از پلاک حذف نمی شد، این سوء تفاهم برای دوستان اتفاق نمی افتاد. خالصانه “

امیرمهدی یولیا

آثار امیرمهدی ژوله:

– نیروگاه

– خط نقطه چین

– کمربندها را ببندید

– به شرط خنده زندگی کنید

– شب های عریان

– باغ مظفر (1385)

– گنج مظفر (1386)

– مردهزارچهره (1387)

– مردوهزارچهره (1388)

– قهوه تلخ (91-1389)

– ویلای من (92-1391)

– شوخی کردم (2013)

– در حاشیه (2014)

– عطسه (2015)

– In Border 2 (2015)

– دورهمی (2016)

– ساعت پنج عصر (2016)

– خوب، بد، جلف – بازیگر (2016)

– بازپخش تئاتر سام (تئاتر – به کارگردانی داوود بنی اردلان) (1395)

– دیوار به دیوار – بازیگر (سامان مقدم-1396)

– گلشیفته (2017)

اینستاگرام امیرمهدی ژوله:

امیرمهدی ژوله دلایل آمدن به اینستاگرام را اینگونه توضیح می دهد: در دام عشق افتادم … بالاخره بعد از سال ها مقاومت شجاعانه در برابر اینستا گرفتار شدم. دلایل مقاومت من هم منطقی بود، از عکس راضی نیستم، عکس های خوبی نمی گیرم، از جمعیتی که از کنترلم خارج می شود شوکه شده ام. اما مواجهه با حجم عشقی که صرف صفحات جعلی و استفاده از امکانات شد! این ما را به شما رسانده است. به فکر خواهر مادر خودش خوش گذشت.

منبع: شمانیوز

انتهای پیام/