{بازگشت} اوقات فراغت به پرسپولیسبه گزارش آنلاین خبری تهران نیوز، بعد به دلیل اینکه عکس ها مهدی عبدی در میان بسیاری تماشاگران ورزشی فینال جام حذفی چاپ شده شد، تجهیزات گلف پرسپولیس فوری این شرکت کننده به دلیل حضور در داخل روال تمرین منع کرد. پاسخ تجهیزات گلف پرسپولیس نماد می‌داد کدام ممکن است عادات عبدی به هیچ وجه مورد تایید نبوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شرکت کننده برخلاف ضوابط داخل باشگاهی حرکت کرده است. بعد به دلیل قطعنامه به ریختن عبدی به دلیل روال تمرین {تا حدی} فضای این تجهیزات گلف همه چیز دوباره سختی زا شد به این چه چیزی مسئول چه چیزی بود کدام ممکن است اخیر به دلیل بخشش حامد لک قبلی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دروازه‌ان نیز زمان قابل توجهی مورد غضب تجهیزات گلف قرار داشت.

با این وجود سران تجهیزات گلف پرسپولیس بهترین راه را برای {بازگشت} عبدی باز گذاشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتن کردند اگر این شرکت کننده عذرخواهی تدریجی مورد بخشش قرار می‌گیرد کدام ممکن است عبدی به دلیل این شانس نهایت استفاده بیشتر از را برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حضور در داخل تجهیزات گلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتن ندامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پذیرش کسر ۳ شانس به دلیل قراردادش شناخته شده به عنوان جریمه به روال تمرین {بازگشت} به همان اندازه اوقات فراغت به اردوی سرخ بازگردد.

به این سازماندهی پرسپولیس در داخل حضور این شرکت کننده مقابل پیکان صف خواهدبست. این ورزشی چهارشنبه هفته جاری در داخل ورزشگاه {آزادی} برگزار می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکسان روز نیز استقلال همراه خود سپاهان ورزشی ممکن است داشته باشد.

منبع مفید: شهرآرانیوز

انتهای پیام/