بازگشایی مجدد درب ایجادی منطقه ویژه در ماهی رودبه گزارش خبرنگار بازار، مرتضی صفدری زاده پنج شنبه در دیدار با سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی اظهار کرد: از ۴ ماه گذشته بنا به محل اقامتی از سوی کشور افغانستان در منطقه ویژه اقتصادی در ماهی بعد بسته شد.

وی ادامه داد: از همان روزهای آغازین استان در تهران های زیادی تا بلاخره به لطف الهی روز گذشته در دیداری که در بندر ابونصر فراهی در کشور افغانستان درب خاک منطقه ای ویژه اقتصادی در ماهی رود دوباره بازگشایی شد که با این امر امکان توسعه روز وجود داشت. افزون ساخته شده بود.

صفدری زاده با تاکید ویژه براینکه با بازگشایی مجدد درب منطقه اقتصادی در ماهی رود نه تنها آمار استان خراسان جنوبی امار رشد کشور گفت: در راستای توسعه ترانزیت و عبور کالای خارجی از قلمروی کشور، ارسال تمامی محموله های عبور خارجی به مقصد. افغانستان از طریق مرز ماهیرود بلامانع است.

صفدری زاده ضمن قدردانی از حمایت های استاندار و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی، از اشرفی خواست هرکجا که لازم است توصیه ها و توصیه های لازم را به مجموعه منطقه ویژه اقتصادی استان داشته باشند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی هم در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه منطقه ویژه اقتصادی به ویژه مدیریت این سازمان که در استان خراسان جنوبی سرمایه گذاری کرده است، از کارآفرینی و کار در این برهه از زمان به عنوان بهترین و نیکوترین عمل یاد شده است. کرد.

جواد اشرفی با بیان اینکه ما معتقدیم باید در گام نخست سرمایه کشور موجود را حفظ کرد، گفت: افرادی که در استان سرمایه گذاری می کنند از آنها حمایت می کنند.

اشرفی ادامه داد: بارها در جلسات مختلف مطالبی را مطرح می کنند که رسانه ها باید جامعه آفرینی کنند در کنار گری و نقدهایی که مطرح می کنند به نکات مثبت هم بپردازند.