بار دیگر سیل در بخش هایی از شهرستان فیروزکوه جاری شدبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، پس از بارندگی امشب چهارشنبه 28 مرداد ماه جاری در نقاط مختلف شهرستان فیروزخ و روستاهای مختلف جاری شد.

لازم به ذکر است سیل به منازل مسکونی، باغات، مزارع کشاورزی و زمین های کشاورزی در روستاهای جلیژند، نماور، کمند، طرود، بادرود، شهرآباد، سرنج، سرچمان، جاده قدیم شهرستان فیروزکوه، تنگه واشی خسارت وارد کرد. منطقه و غیره

هنوز برآوردی از میزان خسارات ناشی از سیل وجود ندارد.

لازم به ذکر است ستاد بحران شهرستان فیروزکوه پیش از این نسبت به احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها، سیلابی شدن معابر و جاری شدن آب به مسیل ها برای امروز چهارشنبه 28 مردادماه هشدار داده بود.

همچنین ضمن توصیه به توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها، از عموم شهروندان و گردشگران تقاضا می شود در ارتباط با تردد درون و برون شهری به ویژه در مناطق جنوبی از فعالیت های گردشگری خودداری و در حاشیه رودخانه ها حضور داشته باشند. فیروزکوه. شهرستان، از جمله چمن کلفور، خ. خیابان تختی و پاسداران مراقب باشید و از توقف در این مکان ها خودداری کنید.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران، دو تیم ارزیاب هلال احمر استان تهران به منطقه تنگه واشی اعزام شده اند و عوامل عملیاتی هلال احمر شهرستان های فیروزکوه و دماوند و 3 شعبه دیگر در آماده باش کامل هستند.

همچنین گفتنی است دو تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند به شهرستان فیروزکوه اعزام شدند.

انتهای پیام/*