این نوجوان 16 ساله در قتل دانش آموز کالج بارنارد در سال 2019 خود را مجرم می داند.


مردی 16 ساله به جرم قتل درجه دوم در مرگ زن 18 ساله در سال 2019 در پارک مورنینگزاید اعتراف کرد.

در 11 دسامبر 2019 ، Majorks ، یک جوان 18 ساله که اولین سال خود را در کالج بارنارد آغاز کرده بود ، در پارک Morningside ، در نزدیکی خیابان 116 و Morningside Drive با ضربات چاقو کشته شد. پلیس گفت که وی در تلاش برای سرقت اندکی قبل از ساعت 5:30 بعد از ظهر کشته شد – هر سه مظنون خردسال ، 13 و 14 ساله هستند.

این ترور سوالاتی را در مورد اینکه آیا بارنارد یا دانشگاه کلمبیا به دانشجویان در مورد جنایات خارج از محوطه دانشگاه در پارک هشدار داده اند و تنش های نژادی و طبقاتی در ارتفاعات مورنینگزاید را احیا کرده است ، ایجاد کرد. متخصصان سفیدپوست بودند و سه نوجوان مقصر این حادثه سیاه پوست بودند.

در ژوئن 2020 ، یکی از نوجوانان در دادگاه خانواده در منهتن به سرقت اعتراف کرد و اعتراف کرد که چاقویی را که هنگام برخورد با بزرگان به زمین افتاده بود ، برداشته است و می گوید آن را به یکی از دوستانش ، راشاون ویور ، تحویل داده است ، که سپس از آن برای سوراخ کردن استفاده می کند. تخصص ها این نوجوان ، که نامش از Gothamist / WNYC پنهان است ، زیرا به عنوان یک خردسال محاکمه شده بود ، به 18 ماه زندان محکوم شد.

روز سه شنبه ، لوچیانو لوئیس 16 ساله به جرم قتل درجه دوم و سرقت درجه یک در دادگاه کیفری منهتن اعتراف کرد. لوئیس گفت که ویور به سه پسر پیشنهاد “سرقت با هم” در پارک را داده بود و گفت ویور کسی است که سرگرد را چاقو کرد. با توجه به اظهاراتش ، لوئیس گفت که او در آنجا نیست ، اما “وقتی در انتهای پله های بزرگ پایین رفتیم و دیدیم پرهایی از ژاکت او بیرون می آید” و او می داند که “راشاون همان شب چاقو داشت. وقتی این سه نفر از پارک فرار کردند ، او گفت: “من نمی دانستم تسا مایورس مورد اصابت چاقو قرار گرفته است ، چه برسد به اینکه کشته شده باشد.”

لوئیس در توزیع آماده خود گفت: “صبح روز بعد من شنیدم که در پارک قتلی رخ داده است.” “من با تلفن به ماجرا نگاه کردم و تصویری از دختر مرده را دیدم و متوجه شدم آن دختری است که ما او را سرقت کرده بودیم.”

لوئیس در 14 اکتبر محکوم می شود. وکیل الکسیس پادیلا ، نماینده لوئیس ، از اظهار نظر خودداری کرد.

ویور بی گناه خود را اعلام کرد و وکیلش ، جفری لیختمن ، در بیرون دادگاه به خبرنگاران گفت: “این قتل عمدی نبود ، همانطور که در داخل شنیدیم. اینها پسران 14 و 13 ساله بودند و ما باید آن را به خاطر بسپاریم.”

ABC News گزارش می دهد که خانواده بزرگان از دفتر دادستان منطقه منهتن و NYPD تشکر کرده و در بیانیه ای افزودند: “ما بر این باور خود پافشاری می کنیم که همه طرف های مسئول مرگ بی معنی تس پاسخگو خواهند بود و ما از بسیاری از آنها بسیار سپاسگزاریم. افرادی که همچنان به دنبال این هدف هستند. “

دیدگاهتان را بنویسید