این شهر با دستور منع موقت دیگری در مورد دستور واکسیناسیون برای کارکنان مدرسه روبرو است


یک دادگاه تجدید نظر فدرال همچنین روز سه شنبه قبل از پایان مهلت مقرر برای همه کارکنان DOE برای اثبات واکسیناسیون یا ترک کار ، تعلیق موقت دستور واکسیناسیون شهر برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش را صادر کرده است.

دستور موقت آخرین مناقشه حقوقی بر سر اعلامیه شهردار بیل دو بلاسیو در ماه گذشته است ، که مقامات وزارت امور خارجه را مجبور کرد تا سخت ترین سیاست واکسیناسیون شهر را در برابر کووید -19 رعایت کنند ، در تلاش برای باز نگه داشتن 1800 مدرسه دولتی در این شهر برای شخصی. آموزش.

حکمی که دادگاه تجدیدنظر برای قاضی دوم ، قاضی جوزف بیانکو ، جمعه شب صادر کرده است ، تا زمانی که هیأتی متشکل از سه قاضی تصمیم نگیرند از تصمیم قبلی تجدیدنظر کنند ، به قوت خود باقی است.

این حکم که روز چهارشنبه توسط لورنس لاو ، قاضی دیوان عالی ایالت نیویورک صادر شد ، حکم موقت قبلی موقت را لغو کرد. لاو گفت امیدوار است اوایل هفته آینده در مورد اعتبار بیشتر واکسیناسیون برای معلمان تصمیم گیری کند.

مشا پورتر ، صدراعظم صبح شنبه در یادداشتی به کارکنان DOE ارسال کرد و گفت انتظار دارد تصمیم نهایی به نفع آنها باشد.

“ما متقاعد شده ایم که دستور ما برای واکسن ها ادامه خواهد یافت. پورتر گفت: دانش آموزان و جوامع مدرسه ما شایستگی کمتری ندارند. وی گفت: “در حالی که این بدان معناست که دستورالعمل فعلی واکسن یا آزمایش هفتگی برای هفته 27 سپتامبر برای همه کارکنان به قوت خود باقی است ، مدیران و جوامع مدرسه ای آنها باید همچنان خود را برای احتمال اجرایی شدن دستور واکسن در اواخر هفته آماده کنند. ”

وی افزود: “کارکنانی که هنوز واکسن دریافت نکرده اند ، باید به کار خود ادامه دهند تا تا پایان هفته ، تا پایان هفته تا زمان اعاده مجدد ، مطابقت داشته باشند.”

به گفته Staten Island Advance ، این دستور پس از آن صادر می شود که گروهی از کارکنان DOE در اوایل ماه جاری شکایت کردند تا دستور واکسیناسیون را مسدود کنند.

معلمان نیویورک و اتحادیه های بزرگ روز جمعه کنفرانس مطبوعاتی لغو شده ای را برگزار کردند و گفتند که این دستور می تواند منجر به بحران احتمالی کارکنان در هفته آینده شود زیرا هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده ترک می کنند.

این شهر اعلام کرد که بیش از 82 of از همه کارکنان DOE حداقل یک دوز واکسن را در روز شنبه دریافت کردند ، از جمله 88 of معلمان و 95 of مدیران. اما سرپرست Local 237 ، نماینده چندین معلم غیر آموزگار ، از جمله عوامل ایمنی مدارس و مدیران خدمات غذایی ، تخمین می زند که حدود نیمی از اعضای اتحادیه آنها واکسینه نشده اند ، و س questionsالات مربوط به کمبود کارکنان در موقعیت های مهم را مطرح می کند.

دی بلاسیو گفت که تنها موارد استثنائی به دلایل پزشکی و مذهبی وجود خواهد داشت و DOE روز جمعه گفت که حدود 530 کارمند DOE استثنا دریافت کرده اند زیرا درخواست ها همچنان در حال بررسی هستند.

در حالی که دی بلاسیو در اوایل این هفته گفت که استثنائات مذهبی محدود به “دو دین ثابت ، آموزه مسیحی و شاهدان یهوه” است ، که از گذشته با واکسیناسیون مخالف بوده اند ، شاهدان یهوه روز شنبه پیامی ارسال کردند و گفتند که شهردار “موقعیت واضح” را تحریف کرد. اعتقاد آنها به واکسیناسیون

“شاهدان یهوه مخالف واکسیناسیون نیستند. ما واکسیناسیون را یک تصمیم شخصی می دانیم که هر مسیحی باید انجام دهد. در این بیانیه آمده است که تا امروز ، 4،902 (99٪) از 4،926 دفتر شاهدان یهوه در نیویورک کاملاً واکسینه شده اند. “شاهدان یهوه که واکسیناسیون را انتخاب می کنند ، تصمیم خود را برای انطباق با” عشق به همسایه “و ایمان خود به قداست زندگی دو اصل اساسی مسیحی می دانند.”

در همین حال ، پروتکل های آزمایشی جدید DOE و قرنطینه برای مدارس دولتی شهری با آزمایش های مکرر بیشتر دانش آموزان واکسینه نشده و قوانین قرنطینه جدید برای دانش آموزانی که در کلاس های درس در معرض موارد کرونا قرار می گیرند ، روز دوشنبه ادامه می یابد.

با گزارشی از جسیکا گولد

دیدگاهتان را بنویسید